JBuilder 3.5 - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

JBuilder 3.5

20. dubna 2000, 00.00 | Na trh přichází vedoucí nástroj jazyka Java s podporou všech hlavních platforem: Linux, Windows a Solaris..

LONDÝN – 14. března 2000 - Inprise/Borland (Nasdaq: INPR) oznámila produkt JBuilder 3.5, jedná se o novou verzi populárního vývojového nástroje pro jazyk Java. Vývoj internetových a podnikových aplikací se pomocí nového JBuilderu 3.5 výrazně zkrátí. JBuilder 3.5 obsahuje zdarma také vývojovou licenci integrovaného produktu Aplikační server Inprise, který plně podporuje technologický standard J2EE (Java 2 Platform, Enterprise Edition) pro vývoj a šíření aplikací typu e-business. Nová verze JBuilderu dává vývojářům širokou možnost využití vývojových platforem Linux, Windows a Solaris.

"JBuilder 3.5 jasně deklaruje podporu společnosti Inprise/Borland všem hlavním platformám, jako jsou Linux, Windows, a Solaris," uvedl Dale Fuller, dočasný prezident a výkonný ředitel Inprise/Borland. "Do jednoho balení jsme zakomponovali všechny nejnovější technologie s podporou všech hlavních platforem pro zjednodušení vývoje internetových, podnikových a databázových aplikací našim uživatelům. "

O produktu JBuilder 3.5 Enterprise
JBuilder 3.5 Enterprise je nástroj pro rychlý vývoj aplikací od
společnosti Inprise/Borland pro vytváření obchodních, databázových a distribuovaných aplikací, založených na platformě Java 2. Produkt podporuje vývoj pro operační systémy Linux, Windows a Solaris. JBuilder 3.5 obsahuje mocnou podporu standardu J2EE, takže programátoři mohou rychleji dodávat spolehlivé a škálovatelné podnikové javovské aplikace. JBuilder 3.5 nabízí čaroděje a vizuální nástroje pro tvorbu znovupoužitelných JavaBeans a Enterprise JavaBeans. Dále máte s JBuilderem k dispozici vývojovou licenci produktů VisiBroker for Java a Inprise Application Server 4.0, které podporují standard J2EE. JBuilder 3.5 nabízí vizuální nástroje a znovupoužitelné komponenty pro rychlý vývoj platformě nezávislých aplikací platformy Java 2. Podrobnou tabulku vlastností najdete na: http://www.inprise.cz.

O společnosti Inprise

Společnost Inprise/Borland je vedoucím poskytovatelem nástrojů a služeb pro budování internetové infrastruktury na všech hlavních platformách včetně operačních systémů Linux, Solaris a Windows. Společnost byla založena v roce 1983, sídlí ve Scotts Valley v Kalifornii a působí po celém světě.

http://www.inprise.cz
Inprise/Borland
Malé náměstí 13, 110 00 Praha 1
tel.: +420 2 216 12 262, fax: +420 2 2161 2811

 

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: