Konference GOPAS TechEd Praha 2002 - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Konference GOPAS TechEd Praha 2002

7. září 2002, 00.00

Ve dnech 16. – 20. září 2002 pořádá Gopas, a.s. ve spolupráci se společností Microsoft, s.r.o. 5ti denní konferenci, zaměřenou na novinky pro administrátory i vývojáře v oblastech Microsoft Windows .NET, Microsoft Visual Studio .NET a produktů z rodiny .NET Server.

 

Počítačová škola Gopas, jako první Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions v České republice, připravila pro všechny účastníky výběr toho nejzajímavějšího, co bylo k vidění na letošní celosvětové konferenci Microsoft TechEd 2002 v Barceloně. Jednotlivé přednášky vycházejí z originálních prezentací a jsou vedeny odbornými lektory Počítačové školy Gopas, kteří se zúčastnili barcelonské konference.

 

Celý program je rozvržen do dvou přednáškových sekcí (Microsoft BackOffice a Microsoft Developer), kde současně spolu s prezentacemi bude k dispozici také velká počítačová učebna Hands-on-Lab, ve které si mohou účastníci přímo všechny produkty sami vyzkoušet.

 

Bližší informace a kompletní přehled přednášek naleznete na adrese http://www.gopas.cz/teched/

 

O Počítačové škole Gopas, a.s.

Počítačová škola GOPAS, a.s., zahájila činnost v roce 1992. Soustředila se výhradně
na vzdělávání v oboru výpočetní techniky a svou činnost firma nikdy nerozšířila o prodej hardware nebo software. Důsledným dodržováním této dlouhodobé strategie se firma vypracovala mezi nejuznávanější firmy v oboru. Díky své specializaci si vytvořila podmínky pro skutečně partnerské vztahy nejen se zákazníky z řad uživatelů, ale umožnilo jí to rovněž spolupráci s předními dodavateli výpočetní techniky a systémovými integrátory. Za rok 2001 prošlo kurzy výpočetní techniky v prostorách Počítačové školy GOPAS více než 17 000 absolventů.

 

Počítačová škola GOPAS je držitelem nejvyšších dosažitelných autorizací v oblasti vzdělávání firem Microsoft (Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions),  SCO (SCO AEC), Oracle (OAEC), Software602, IBM (IBM Business partner) pro kurzy Lotus Notes a Compaq authorized training center pro technická a obchodní školení Compaq. Počítačová škola GOPAS je také autorizovaným testovacím střediskem firem Thomson Prometric (Prometric APTC) a VUE (Virtual University Enterprises), akreditovaným testovacím střediskem pro ECDL (European Computer Driving Licence), dále je členem ITTA (Information Technology Training Association) a SPIS (Sdružení pro Informační Společnost).

Firma GOPAS provozuje celkem dvě počítačové školy a to v Praze a Brně o celkové kapacitě 23 počítačových učeben. V současné době tvoří tuto firmu 35 stálých zaměstnanců a zhruba 70 stálých externích konzultantů a lektorů. O kvalitách poskytovaných služeb svědčí získaný certifikát ISO 9001 a akreditace MŠMT pro rekvalifikace.

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: