Pythagoras uvádí portál Tam-Tam - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Pythagoras uvádí portál Tam-Tam

16. listopadu 2002, 00.00 | Společnost Pythagoras představila novou aplikaci pro lokální firemní sítě - intranetový portál Pythagoras Tam-Tam

Praha, 13. listopadu 2002 – Společnost Pythagoras, poskytovatel softwarových řešení v oblasti Internetu a intranetu, uvádí nový intranetový portál Pythagoras Tam-Tam určený pro společnosti, které hledají efektivní nástroj pro sdílení informací jak v rámci firmy, tak i se zákazníky, dodavateli a partnery. Portál Tam-Tam je postaven na technologii Microsoft .NET a k jeho provozu na straně klienta je nutný pouze Internet Explorer verze 6. Tam-Tam tak nabízí účinný vnitrofiremní komunikační nástroj, díky kterému mají uživatelé snadný a kontrolovaný přístup k interním i externím informacím, aplikacím a službám. Ochrana dat je zajištěna pomocí hesla a přístupových práv a tato opatření umožňují i bezpečný přístup do systému z prostředí Internetu.

Portál Pythagoras Tam-Tam poskytuje uživatelsky přívětivé pracovní prostředí umožňující snadnou definici jednotlivých obrazovek, které mohou obsahovat běžné webové stránky, aplikace postavené na intranetových technologiích a především moduly, jenž jsou součástí produktu. Mezi patří například modul pro správu seznamu zaměstnanců, včetně telefonních čísel, emailových adres, aktuální dosažitelnosti, svátků, narozenin, docházky nebo galerie fotografií; organizační schéma firmy; nástroj pro vkládání příspěvků bez zásahu administrátora; systém správy dokumentů; systém pro provoz a správu elektronických časopisů a diskusních fór. Bezpečnost zajišťuje systém Pythagoras Alcatraz, který sleduje přístupy a administruje práva. Pythagoras Alcatraz je distribuován také jako samostatný produkt.

Podle některých průzkumů tráví pracovníci až 60 % času vyhledáváním potřebných informací a pouze 40 % zbývá na ostatní – včetně kreativní práce. Kdo má správné informace v pravý čas vyhrává. Proto jsme vyvinuly přehledný a rychlý nástroj, který poskytne správným lidem ze společnosti správné informace. Zvyšuje tak efektivitu práce zaměstnanců, kterým ušetří mnoho drahocenného času jinak stráveného vyhledáváním.Tam-Tam je díky své přívětivé ceně přístupný širokému spektru společností, kterým pomáhá zvyšovat jejich konkurenceschopnost,” uvedl Jan Vaňous, ředitel společnosti Pythagoras.

Ceny a dostupnost

Pythagorass Tam-Tam je v současné době k dispozici v české a anglické verzi. Celková pořizovací cena je 59 900,- Kč pro 30 jedinečných uživatelů přihlášených do systému za den. Základní verzi je možné rozšířit o na zakázku vyvinutou funkcionalitu nebo o jeden z následujících doplňkových modulů:

  • Kurzovní lístek
  • E-learning
  • Projektové řízení
  • Rezervace sdílených prostředků
  • Monitoring využití zdrojů jako je telefon a Internet

O společnosti Pythagoras s.r.o.

Pythagoras je softwarová společnost poskytující krabicová a individuální řešení v oblasti Internetu a intranetu. Je součástí holdingu Central European Services a.s. zaměřeného na oblast IT, který jako investiční společnost dále zastřešuje společnosti Amden, CAD Project, LFP Studio a Pro Futuro Consulting. Pythagoras na trhu působí od roku 1997 a pro vývoj aplikací a produktů používá standardních komponent Microsoft. Cílem společnosti Pythagoras je nabízet svým zákazníkům řešení založená na špičkovém know-how a nejnovějších technologiích. Hlavními produkty společnosti Pythagoras jsou Pythagoras Compass – systém pro Customer Relationship Management, Pythagoras Portál – balík pro vybudování a správu intranetového firemního portálu a Pythagoras Alcatraz – produkt pro správu přístupových práv intranetových aplikací. Více na www.pythagoras.cz.

 

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: