Sap a Borland uzavírají partnerství se záměrem integrovat vývojové prostředí Java™ - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Sap a Borland uzavírají partnerství se záměrem integrovat vývojové prostředí Java™

6. června 2001, 00.00 | Společnost SAP volí Borland® JBuilder™ jako přednostní vývojové prostředí

Společnost SAP volí Borland® JBuilder™ jako přednostní vývojové prostředí.

Walldorf, Německo; Scotts Valley, Kalifornie, USA - 4.6.2001 - Společnosti SAP AG (NYSE: SAP), vedoucí dodavatel softwarových řešení pro elektronický obchod a Borland Software Corporation (Nasdaq NM: BORL), vedoucí dodavatel implementačních platforem pro elektronický obchod, dnes oznámily uzavření smlouvy, která společnost SAP opravňuje používat produkt Borland® JBuilder™ a integrovat s ním svá řešení. JBuilder se stane přednostním vývojovým prostředím firmy SAP pro jazyk Java™ a stane se doporučovaným vývojovým prostředím jazyka Java pro zákazníky společnosti SAP po celém světě.

"Borland se stal uznávanou vedoucí silou v oblasti vývojových prostředí jazyka Java a my se těšíme na dlouhodobý vztah mezi našimi společnostmi", pravil pan Karl-Heinz Hess, člen rozšířené správní rady u společnosti SAP AG. "SAP již zahrnuje technologii J2EE™ a nyní bude moci využít i otevřeného a škálovatelného vývojového prostředí produktu JBuilder. Nesmírně rádi tuto další výhodu zpřístupníme našim zákazníkům tím, že SAP bude podporovat JBuilder."

Technologie SAP poskytuje otevřenou, spolehlivou a škálovatelnou architekturu, která dokáže zpracovat celou paletu podnikových nároků na elektronický obchod a obecnou podnikovou agendu. JBuilder se stane zásadním produktem během procesu, kdy SAP bude rozšiřovat podporu a lehkost vývoje komponent v jazyce Java pro svou platformu pro e-business s názvem mySAP.com™, která je otevřená a založená na obecných normách. S produktem JBuilder bude společnost SAP nejen zrychlovat vývoj svých vlastních aplikačních komponent, ale bude i podporovat otevřené a rozšiřitelné prostředí pro individuální vývoj.

"Vzrušuje nás fakt, že pracujeme se společností SAP. Jejich produkty a služby poháněly e-business a budou jej i nadále inovovat během příští dekády", pravil pan Dale L. Fuller, prezident a výkonný ředitel společnosti Borland. "Naše partnerství se společností SAP nám umožní rozšířit náš záběr do nových trhů, kde SAP již má své tradiční zákazníky a tím upevnit svou vedoucí pozici na trhu nástrojů jazyka Java."

JBuilder je aplikační vývojové prostředí společnosti Borland pro tvorbu obchodních a distribuovaných aplikací založených na platformě Java 2. JBuilder obsahuje silnou podporu normy J2EE (Java 2 Enterprise Edition) a programátoři mohou s jeho pomocí rychle vytvářet podnikové aplikace v jazyce Java. Vývojáři především využívají výhod průvodců, vizuálních nástrojů a opakovaně použitelných komponent pro tvorbu aplikací typu JavaBeans® a Enterprise JavaBeans™.

O společnosti SAP
SAP je vedoucí světový poskytovatel softwarových řešení pro elektronický obchod. Lidé i podniky po celém světě mohou zlepšovat své vztahy se zákazníky i partnery na platformě mySAP.com pro elektronický obchod. Jejím využitím zjednoduší provozní agendu a podstatně zvýší účinnost odběratelsko-dodavatelských řetězců. Více než 13 000 firem z více než 100 zemí na celém světě dnes provozuje více než 30 000 instalací software společnosti SAP®. Společnost má pobočky ve více než 50 zemích a její akcie se obchodují na několika burzách, včetně Frankfurt stock exchange a NYSE (New York) pod symbolem "SAP". Další informace najdete na http://www.sap.com.

Borland Software Corporation
Společnost Borland je vedoucím dodavatelem implementačních platforem pro elektronické obchodování (e-business), které jsou navrženy tak, aby zvýšily produktivitu vývojářů a zkrátily čas nutný pro vývoj a odzkoušení podnikových aplikací včetně jejich rychlého uvedení do provozu. Implementační platformy pro elektronické obchodování se skládají ze softwarových produktů, které firmám umožní vyvíjet, provozovat a řídit rozsáhlé distribuované aplikace typu e-business. Borland volí jako dodavatele ty společnosti, které profesionálně vytváří rozsáhlé podnikové aplikace typu e-business, které požadují na implementační platformu nezávislou na dodavateli, která umožní vysokou produktivitu, výkon a dostupnost aplikací a rychlý postup od vývoje k rutinnímu provozu. Společnost byla založena v roce 1983 a má své sídlo ve městě Scotts Valley, Kalifornie, USA. Další informace najdete na http://www.borland.com,  popřípadě http://www.borland.cz.

Borland s.r.o.
Malé náměstí 13, 110 00 Praha 1
tel.: +420 2 2442 3175, fax: +420 2 2142 3186
e-mail:
http://www.borland.cz
http://shop.borland.cz

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: