SilverStream uvádí novou generaci produktové řady SilverStream eXtend™ - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

SilverStream uvádí novou generaci produktové řady SilverStream eXtend™

18. dubna 2002, 00.00

Praha – 17. dubna 2002  Společnost SilverStream Software, Inc. (Nasdaq: SSSW) dnes oznámila dostupnost nové generace platformy SilverStream eXtendTM. Nová verze SilverStream eXtend přináší novou funkcionalitu, která ještě více usnadňuje využití Web Services technologií. Díky platformě SilverStream eXtend mohou nyní podniky maximálně využít předchozí investice do IT, zefektivnit své podnikové procesy, zlepšit spolupráci se zákazníky a partnery a snížit s tím spojené náklady.

Platforma SilverStream eXtend byla od začátku stavěna tak, aby podnikům nabídla vysoce produktivní řešení pro vývoj a nasazení komplexních podnikových aplikací. SilverStream eXtend nyní umožňuje kompletní Web Services integraci jak uvnitř organizace, tak i mezi organizacemi a zefektivňuje poskytování těchto služeb u nových podnikových aplikací. SilverStream eXtend zahrnuje čtyři základní produkty:

SilverStream eXtend Composer 3.5, který získal ocenění mezi XML integračními servery, umožňuje vytvářet aplikace orientované na Web Services tak, že integruje a sestavuje již existující funkcionalitu do nových širších celků. Usnadňuje automatizaci, správu a návaznost podnikových procesů, integraci mainframových systémů, AS/400s, zděděných VAX/VMS, krabicových aplikací včetně SAP a Peoplesoft, UNIXových víceuživatelských prostředí a dalších systémů, aniž by se narušil chod podniku, takže  důležité informace a transakce je možné převést do nových webových aplikací, které mohou být vytvořeny např. pomocí frameworku SilverStream eXtend Director.

SilverStream eXtend Directror je speciální J2EE aplikační framework poskytující infrastrukturu potřebnou pro rychlý vývoj dynamických webových, bezdrátových a portálových aplikací. Nadcházející verze 4.0 eXtend Director využívá J2EE 1.3 a vývojářům i uživatelům tak nabízí nové možnosti. Použitím eXtend Director mohou podniky tvořit sofistikované podnikové aplikace, které používají Web Services – jako např. webové služby vytvořené pomocí nástroje eXtend Composer – a přináší personalizované a důležité informace komukoliv na jakékoliv zařízení bez ohledu na typ připojení.

SilverStream eXtend Workbench je jednotné integrované vývojové prostředí zaměřené na Web Services pro SilverStream eXtend produktovou řadu. Poskytuje lehce použitelné nástroje, které urychlují vývoj a nasazení moderních J2EE a Web Services aplikací. K dispozici je na adrese http://www.silverstram.com/workbench. Verze 2.0 eXtend Workbench je plně J2EE 1.3 kompatibilní.

SilverStream eXtend běží na známých J2EE aplikačních serverech jako např. IBM WebSphere nebo BEA WebLogic.Produktová řada SilverStream eXtend je standardně dodávána s SilverStream eXtend Application Server, jehož 4.0 verze je plně J2EE 1.3 kompatibilní. Další informace najdete na: http://www.silverstream.com/appserver.

 

„Zvolili jsme SilverStream Extend Director a Composer, protože nám umožňují snadno a efektivně dosáhnout našich krátkodobých i dlouhodobých cílů,“ řekla Marilyn Daly, R. N., ředitelka pro eCommerce a klinické aplikace neziskové zdravotnické organizace Neighborhood Health Plan. „Díky SilverStream Director, jsme byli schopni rozšířit nabídku online služeb i řady našich dodavatelů. V současné době používáme Director Web portál k přímému zadávání dat do našeho transakčního systému a Composer k integraci našich regionálních systémů pro zdravotní pojišťování založených na EDI, což nám ušetřilo spoustu zdrojů, které můžeme věnovat na budování obchodních příležitostí.“

 

SilverStream eXtend
SilverStream eXtend je komplexní integrované prostředí, které zjednodušuje a  urychluje tvorbu a implementaci aplikací pro webové služby. Produktová sada SilverStream eXtend zahrnuje vysoce výkonný Web Services engine a využitím SilverStream eXtend Composeru dodává nástroj pro tvorbu Web Services od začátku, nebo z již existujících backendových systémů nebo dat. SilverStream eXtend Director zpracovává webové služby a poskytuje informace odpovídajícím způsobem libovolnému systému a uživateli, a to na libovolném zařízení. SilverStream eXtend také běží na známých J2EE aplikačních serverech, včetně SilverStream eXtend Application Serveru, a celá produktová řada je J2EE a Web Services kompatibilní. Další informace najdete na http://www.silverstream.com/extend.

 

O společnosti SilverStream Software, Inc.
SilverStream Software, Inc. (Nasdaq: SSSW) dodává první kompletní integrované prostředí pro zjednodušení a zrychlení vývoje sofistikovaných podnikových aplikací. Osvědčené technologie společnosti SilverStream, které jsou založeny na standardech Java, XML a Web Services, umožňují podnikům využít potenciál existujících systémů a rychle přenést aplikace na webové technologie. Produkty společnosti SilverStream využívá více než 1500 zákazníků z celého světa, včetně Amerisure Insurance, Home Depot, Chicago Stock Exchange, Samsun Electronics, Sears a US Cellular. Mezi celosvětové partnery společnosti SilverStream patří významní systémoví integrátoři, ISV, ASP a další společnosti jako např. Cap Gemini Ernst
& Young, Compaq, Diloitte & Touche, Hewlett Packard, IBM, Intel, Mercury Interactive, Microsoft, Oracle nebo Sun Microsystems. Více informací najdete na www.silverstream.cz, anebo www.silverstream.com.

 

SilverStream je registrovaná ochranná značka, SilverStream eXtend je registrovaná značka SilverStream Software. Všechny ostatní ochranné značky nebo registrované ochranné značky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: