Špičky finančního průmyslu využívají technologii společnosti Borland ke snížení nákladů a zvýšení výnosů - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Špičky finančního průmyslu využívají technologii společnosti Borland ke snížení nákladů a zvýšení výnosů

21. května 2002, 00.00

Společnost Ware4 používá Borland C++ Builder k vývoji prvotřídní aplikace služeb pro zákazníky podporující 10,000 ATM

 

SCOTTS VALLEY, Kalifornie, USA – 13. 5. 2002 – Společnost Borland (Nasdaq NM: BORL) dnes oznámila, že přední finanční společnosti úspěšně implementovaly řešení zákaznických služeb vybudované společností Ware4 Technology za použití nástroje Borland C++ Builder. Ten umožnil vývojářům v C++, kterých je odhadem 2,6 milionů po celém světě, vybudovat a nasadit na platformě nezávislé (Windows/Linux GUI) aplikace, využívající technologii databází, webových serverů a webových služeb. Toto řešení vzniklo jako součást iniciativy pro zlepšení bankovních služeb zákazníkům. Podporuje síť asi deseti tisíc bankomatů a dále obsluhuje více než 150,000 příchozích hovorů každý měsíc.

 

“Naši zákazníci - zavedené finanční společnosti - požadují flexibilní řešení pracující v reálném čase, které umožňuje integrovat dva fungující, ale již stárnoucí systémy, umožňující automatizovat celý proces a snižující náklady na provoz telefonních center,” řekl Michael Mann, prezident společnosti Ware4 Technology. “Borland C++ Builder je nejlepší prostředí pro rychlý vývoj aplikací na trhu. Tento nástroj s velmi bohatou sadou funkcí nám umožnil vyvinout aplikace dvakrát rychleji než při použití jiného řešení.”

 

Centra zákaznických služeb s aplikacemi vyvinutými společností Ware4 za použití technologie společnosti Borland:

 

  • Snížila průměrný čas hovoru přibližně o deset sekund, stejně tak jako čas na práci následující po ukončení hovoru. To umožnilo lepší zužitkování času operátorů a snížení nákladů na zaměstnance.
  • Standardizovala svůj operační postup u více než sta svých zaměstnanců čímž se dramaticky zvýšila kvalita telefonních služeb a spokojenost zákazníků.
  • Snížila náklady na údržbu a infrastrukturu.
  • Snížila čas potřebný na zaučení operátorů tím že poskytla přehledné a intuitivní prostředí pro rozhraní v telefonních centrech.

 

Řešení Borland pro Ware4

Cílem společnosti Ware4 Technology bylo umožnit svým zákazníkům z oblasti finančnictví využít existující infrastrukturu a aplikace k vyvinutí nového účinného řešení, které by snížilo náklady a zlepšilo úroveň služeb. Za použití nástroje Borland C++ Builder navrhla společnost Ware4 jedinou škálovatelnou internetovou aplikaci EFT (Electronic Funds Transfer - elektronický převod kapitálu) pro bankovní zákaznická centra. Tento nástroj s velmi bohatou sadou funkcí a pokročilými knihovnami komponent, které představují hodnotu tisíců hodin času vývoje, byl nezbytný k tomu, aby byla společnost Ware4 Technology schopna vyvinout aplikaci rychle a snadno a zkrátit tak dobu potřebnou k jejímu dodání na trh. Nová telefonní centra poskytují zákazníkům a bankám vylepšené služby a funkčnost a zároveň snižují náklady a zvyšují výnosy.

 

“Řešení od Ware4 Technology pomáhá společnostem, které se zabývají službami v oblasti financí, udržovat předpokládané náklady a zvyšovat efektivitu při současném zlepšování kvality služeb.” řekl Simon Thornhill, viceprezident a generální manažer oddělení společnosti Borland pro řešení rychlého vývoje aplikací. “Borland C++ Builder umožnil společnosti Ware4 vyvinout softwarová řešení rychle a efektivně. Díky tomu byla společnost schopna poskytnout svým zákazníkům unikátní řešení pro okamžité použití v průmyslu.”

 

O produktu Borland C++ Builder

Borland C++Builder  poskytuje skutečně vizuální vývojové prostředí jazyka C++ podle ANSI/ISO s podporou webových služeb a technologiemi pro tvorbu aplikací přenositelných mezi platformami.

 

O společnosti Ware4 Technology

Společnost Ware4 technology je společnost zabývající se vývojem softwaru, která poskytuje srozumitelná, přizpůsobitelná obchodní a softwarová řešení zákazníkům v oblasti finančních služeb. Michael Mann založil společnost v roce 1998 a nyní se zaměřuje na vývoj vysoce kvalitních specializovaných řešení pro velké společnosti.

 

O společnosti Borland

Společnost Borland Software Corporation je vedoucí poskytovatel technologie používané k vývoji, provozu a integraci softwarových aplikací. Dodává ve své třídě nejlepší technologická řešení zaměřená na univerzálnost. Borland umožňuje společnostem všech velikostí přechod na webové rozhraní při současném využití stávajících systémů. Poskytuje též zákazníkům od nejvýznamnějších společností Fortune 1000 až po “borlandský národ”, sestávající se z milionů vývojářů, svobodu ve vyvíjení aplikací, jejich nasazení na jakémkoliv místě a jejich integrování a ovládání po celém světě. Řešení společnosti Borland umožňují organizacím zvyšovat produktivitu a dodávat výkonnější projekty rychleji a v mezích rozpočtu při současně snížených celkových nákladech na vlastnictví.

Společnost Borland byla založena v roce 1983 a má své ředitelství ve městě Scotts Valley, California a operuje po celém světě včetně České republiky a Slovenské republiky.

 

Poznámka: Název Borland a názvy všech jeho produktů jsou ochranné značky nebo registrované ochranné značky společnosti Borland Software Corporation. Všechny ostatní názvy společností nebo produktů jsou ochranné značky nebo registrované ochranné značky jejich příslušných vlastníků.

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: