Společnost Borland byla vybrána společností Telcordia Technologies pro své řešení OSS - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Společnost Borland byla vybrána společností Telcordia Technologies pro své řešení OSS

8. května 2002, 00.00

SCOTTS VALLEY, Kalifornie, USA – 30. 4. 2002 – Společnost Borland Software Corporation (Nasdaq NM: BORL) dnes oznámila, že společnost Telcordia Technologies, Inc., největší světový poskytovatel softwaru a řešení systémů operační podpory (OSS – Operations Support Systems), si vybrala produkty pro vývoj a nasazení společnosti Borland pro několik svých projektů, zvláště pak pro projekt Telcordia Integrated Operations Infrastructure (integrovaná operační infrastruktura). Společnost Telcordia používá produkt Borland JBuilder a Borland Enterprise Server jako hlavní komponenty vývoje, nasazení, integrace a managementu ve svých souhrnných nabídkách OSS.

 

Podle analytické firmy IDC se trh s OSS v období mezi rokem 2000 a 2004 téměř zdvojnásobí z hodnoty 3,6 miliard dolarů v roce 2000 na hodnotu 7,1 miliard dolarů v roce 2004. Předpokládá se, že společnost Telcordia, největší světový poskytovatel OSS, upevní svoji pozici díky projektu Telcordia Integrated Oprations Infrastructure. Jde o první integrované řešení OSS navržené tak, aby uspokojilo potřeby největších národních poskytovatelů telekomunikačních služeb. Projekt integrované operační infrastruktury usnadňuje práci poskytovatelům služeb a umožňuje snadnější instalaci a nasazení funkcí OSS v jejich aplikacích. Navíc integrovaná operační infrastruktura zajišťuje poskytovatelům služeb celkový přehled jejich OSS a obsahuje jedinou databázi a GUI.

 

Společnost Telcordia bude používat produkty Borland JBuilder (vedoucí vývojové prostředí jazyka Java), Borland Enterprise Server, VisiBroker Edition a kompletní běhové prostředí CORBA (Common Object Request Broker Achitecture) k rozšíření svých aplikací OSS v prostředí celosvětové sítě a ke správě svých distribuovaných aplikací ve vícevrstvých prostředích. Společnosti Telcordia a Borland spolupracovaly již několik let, aby poskytly spolehlivá infrastrukturní řešení telekomunikačnímu průmyslu. Technologie společnosti Borland je ke dnešnímu dni součástí přibližně padesáti aplikací společnosti Telcordia.

 

“Software společnosti Borland nám pomohl snížit dobu potřebnou k dodání našich aplikací na trh”, řekl Patrick Roche, viceprezident společnosti Telcordia. “ Naše spolupráce se společností Borland na otevřené moderní architektuře Telcordia Integrated Opreations Infrastructure nám přinesla velký zisk a my se těšíme na další spolupráci.” 

 

“Ve své třídě nejlepší technologie vývoje a nasazení společnosti Borland je telekomunikačním průmyslem hodnocena kladně díky své vysoké výkonnosti a škálovatelnosti”, řekl Frank Slootman, viceprezident softwarových řešení společnosti Borland. “Naše dohoda se společností Telcordia potvrzuje úspěch našeho dlouhodobého vztahu a my se těšíme na další spolupráci s touto společností v oblasti uspokojování potřeb telekomunikačního průmyslu.”

 

Společnost Borland je přednostní poskytovatel softwarové technologie pro telekomunikační průmysl a seznam jejích zákazníků z oblasti telekomunikací je impozantní. Technologie Borland Enterprise Server nadále uspokojuje náročné požadavky průmyslu tím, že nabízí vysokou výkonnost, škálovatelnost a integrační platformu odolnou vůči výpadkům a založenou na otevřených standardech. Pro více informací o řešeních společnosti Borland navštivte http://www.borland.cz/produkty/.

 

O produktu Borland Enterprise Server
Rodina aplikačních serverů Borland Enterprise Server poskytuje funkčnost potřebnou pro současný složitý vývoj a provoz aplikací. Borland Enterprise Server je založen na produktu Borland VisiBroker, celosvětově nejnasazovanější infrastruktuře CORBA. Borland Enterprise Server byl vyvinut s cílem poskytovat vysoký výkon a spolehlivost při nízké celkové ceně vlastnictví (TCO). Borland Enterprise Server poskytuje nástroje, výkon a flexibilitu nasazení pro efektivní a spolehlivou správu implementací v neustále se měnícím prostředí informačních technologií od nasazení a spouštění JavaServer Pages a Servletů až po celopodnikové aplikace založené na standardu J2EE. Borland Enterprise Server je dostupný ve třech edicích: Web Edition, VisiBroker Edition a AppServer Edition. Pro více informací navštivte prosím adresu:
http://www.borland.cz/pr_bes.html nebo http://www.borland.com/bes/.

 

O společnosti Borland

Společnost Borland Software Corporation je vedoucí poskytovatel technologie používané k vývoji, provozu a integraci softwarových aplikací. Dodává ve své třídě nejlepší technologická řešení zaměřená na univerzálnost. Borland umožňuje společnostem všech velikostí přechod na webové rozhraní při současném využití stávajících systémů. Poskytuje též zákazníkům od nejvýznamnějších společností Fortune 1000 až po “borlandský národ”, sestávající se z milionů vývojářů, svobodu ve vyvíjení aplikací, jejich nasazení na jakémkoliv místě a jejich integrování a ovládání po celém světě. Řešení společnosti Borland umožňují organizacím zvyšovat produktivitu a dodávat výkonnější projekty rychleji a v mezích rozpočtu při současně snížené celkové ceně vlastnictví.

Společnost Borland byla založena v roce 1983 a má své ředitelství ve městě Scotts Valley, California a operuje po celém světě včetně České republiky a Slovenské republiky.

 

Poznámka: Název Borland a názvy všech jeho produktů jsou ochranné značky nebo registrované ochranné značky společnosti Borland Software Corporation. Všechny ostatní názvy společností nebo produktů jsou ochranné značky nebo registrované ochranné značky jejich příslušných vlastníků.

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: