Společnost Borland oznámila akci Delphi pro každého - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Společnost Borland oznámila akci Delphi pro každého

22. dubna 2002, 00.00

PRAHA, ČR – 15. 4. 2002 – Společnost Borland s.r.o. dnes oznámila, že pro český a slovenský trh připravila akci nazvanou „Delphi pro každého“, v rámci které bude dodávat upgrade Delphi 6 Professional již od 7.500,- Kč bez DPH. Takto výhodné ceny pro nákup upgrade mohou využít stávající uživatelé Delphi ve všech starších verzích (1-5) od balení Personal (nebo Desktop či Standard) do balení Professional (nebo Developer). Předmětem dodávky je pouze produktové CD s dokumentací v elektronické formě a licenční ujednání. Dále společnost Borland nabízí Delphi 6 Professional jako konkurenční upgrade (obsahující i tištěnou produktovou dokumentaci) uživatelům všech konkurenčních vývojových nástrojů za mimořádně výhodnou cenu 14.900,- Kč/20.500,- Sk bez DPH.

Společnost Borland se tak snaží vyjít vstříc široké mase vývojářů a nabídnout jim špičkové prostředí pro rychlý vývoj aplikací s využitím webových služeb a přitom nezávislé na jediné platformě.

Akce „Delphi pro každého“ začíná 22.4.2002.

 

„Manažeři v informatice si často neuvědomují, že každá licence vývojového produktu Borland je vázána na konkrétního uživatele a je tím pádem nepřenosná i mezi členy vývojového týmu“,  říká Richard Kubát, ředitel Borland s.r.o. „Akce ‚Delphi pro každého‘ by jim měla  výrazným snížením pořizovacích cen pomoci vybavit vývojové týmy řádnými licencemi a úplně tak odstranit riziko střetu se zákonem.“

 

Delphi 6 Professional přináší tyto výhody:

 

Knihovny pro Internet – NetCLX vám dovolí vyvíjet aplikace na straně web serveru využívající Apache, IIS a Netscape s použitím vlastních rozšíření těchto produktů, nebo s využitím skriptů CGI. Můžete snadno vytvářet výkonné přenositelné aplikace pro obě platformy.

 

Webové služby – rychlý vývoj klientských aplikací využívajících W3C kompatibilní webové služby s použitím standardů SOAP, XML, WSDL a dalších. Možnost využívání webových služeb už ve verzi Professional.

 

Přenositelnost aplikací mezi operačními systémy Windows a Linux – při sloučení s produktem Borland Kylix, tedy prvním přirozeným vývojovým prostředím typu RAD pro operační systém Linux, mohou uživatelé vytvářet aplikace jak pro Windows, tak pro Linux z jediného zdrojového kódu. Tím se otevírají nové příležitosti a zvyšuje se pravděpodobnost návratnosti investic vložených do vývojových projektů (Kylix se prodává odděleně).

 

dbExpress je novým nástrojem pro přístup do databáze, tvořící alternativu k stávajícímu databázovému stroji BDE. Pomocí dbExpress snadno propojíte vaše firemní data se svými aplikacemi díky rychlým databázovým ovladačům pro Access, dBase, FoxPro, InterBase, MyBase a Paradox.

 

Nativní VCL komponenty pro Internet - tvořte pro Internet připravené desktopové a klient/server aplikace s vysoce výkonnou knihovnou komponent, které implementují Internetové standardy, především komunikační protokoly. Tyto komponenty jsou napsány v Delphi 6 nad otevřeným standardem WinSock. Využijte komponenty které zapouzdřují HTTP, FTP, SMTP, a mnoho dalších protokolů pro konstrukci nejaktuálnějších Internetových aplikací: sdílení souborů, komunikace v reálném čase, distribuované zpracování dat, a síťové peer-to-peer (P2P) aplikace.

 

Více informací o Delphi 6 najdete na internetu: http://www.borland.cz/pr_delphi.html

 

Kompletní informace o akci Delphi pro každého najdete na internetu: http://www.borland.cz/a_delphipro.html.

 

 

O společnosti Borland

Společnost Borland Software Corporation je vedoucí poskytovatel technologie používané k vývoji, provozu a integraci softwarových aplikací. Dodává ve své třídě nejlepší technologická řešení zaměřená na univerzálnost. Borland umožňuje společnostem všech velikostí přechod na webové rozhraní při současném využití stávajících systémů. Poskytuje též zákazníkům od nejvýznamnějších společností Fortune 1000 až po “borlandský národ”, sestávající se z milionů vývojářů, svobodu ve vyvíjení aplikací, jejich nasazení na jakémkoliv místě a jejich integrování a ovládání po celém světě. Řešení společnosti Borland umožňují organizacím zvyšovat produktivitu a dodávat výkonnější projekty rychleji a v mezích rozpočtu při současně snížené celkové ceně vlastnictví.

Společnost Borland byla založena v roce 1983 a má své ředitelství ve městě Scotts Valley, California a operuje po celém světě včetně České republiky a Slovenské republiky.

 

Poznámka: Název Borland a názvy všech jeho produktů jsou ochranné značky nebo registrované ochranné značky společnosti Borland Software Corporation. Všechny ostatní názvy společností nebo produktů jsou ochranné značky nebo registrované ochranné značky jejich příslušných vlastníků.

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: