Společnost Borland se stala členem Organizace pro interoperabilitu webových služeb a získala nové zákazníky. - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Společnost Borland se stala členem Organizace pro interoperabilitu webových služeb a získala nové zákazníky.

17. března 2002, 00.00

SCOTTS VALLEY, Kalifornie – 12. 3. 2002 – Společnost Borland Software Corporation (Nasdaq NM: BORL) dnes oznámila své přední zákazníky z oblasti webových služeb, společnosti InSystems, Collier’s International a AvestaPolarit. Společnost Borland také oznámila své začlenění do Organizace pro interoperabilitu webových služeb (WS-I). Začlenění společnosti Borland do iniciativ organizace WS-I zdůrazňuje dlouhodobý závazek společnosti zachovávat otevřené standardy a zpřístupňovat webové služby napříč různými konkurenčními platformami prostřednictvím vývojových a provozních řešení společnosti Borland.

Standardizovaná vývojová a provozní řešení společnosti Borland, zahrnující Borland JBuilder, C++Builder, Delphi, Kylix, a Borland Enterprise Server, pomáhají zákazníkům implementovat progresivní aplikace na bázi webových služeb a také integraci napříč různými platformami a různými odvětvími průmyslu. Tím společnost Borland napomáhá svým klientům dosáhnout lepší slučitelnosti, uspíšit dodání produktu na trh a zlepšení efektivity operací.

“Zatímco ostatní stále mluví o příslibu webových služeb, společnost Borland dodává řešení a spolupracuje s našimi zákazníky na poskytnutí řešení na bázi webových služeb a zlepšení efektivity operací v rámci stovek informačních technologií, obchodních procesů, partnerů a zákazníků.” řekl Frank Slootman, viceprezident softwarových řešení společnosti Borland. “Náš vstup do organizace WS-I přispívá k snahám společnosti Borland poskytovat transparentní interoperabilitu aplikací na bázi webových služeb na platformách Java, .NET, Windows a Linux. Účast na aktivitách organizace WS-I podporuje naši přední pozici a zapojení ve vývoji a nasazení standardů napříč průmyslem technologií.”

InSystems (http://www.insystems.com) – poskytovatel řešení v oblasti elektronického obchodu (e-business) pro více než 350 zákazníků, včetně většiny ze sta předních pojišťovacích skupin v severní Americe, používá JBuilder 6 pro vývoj aplikací rozšířené správy vazeb (eXtended relationship manager - XRM) pro své zákazníky z pojišťovacího průmyslu. Tato řešení umožňují pojišťovacím společnostem poskytovat značkové webové služby k ovládání vícevrstvých vztahů a zlepšuje tak retenci zákazníků při současném snížení administrativních nákladů.

“Vývojové prostředí pro tvorbu webových služeb poskytované společností Borland umožnilo ušetřit více než jeden milion dolarů v první implementaci našeho projektu Pojistného průmyslu.” řekl Doug Hadden, vedoucí projektového oddělení společnosti InSystems. “S využitím možností programu JBuilder v oblasti webových služeb jsme vytvořili mnohonásobně použitelný rámec a aplikaci zachovávající předchozí systémy. Tím jsme dali zákazníkům společnosti InSystems lepší možnosti zákaznického servisu. Vyvinuli jsme aplikaci ve čtvrtině původně plánované doby. Společnost InSystems i nadále získává prostředky díky mnohonásobnému využití webových služeb.”

Mezi další zákazníky, kteří využívají produktů společnosti Borland k vytváření webových služeb patří:
Colliers International (http://www.colliersparrish.com) je jedna z největších komerčních realitních firem na světě s více než 255 kancelářemi v 51 zemích. Spolupracujíc s firmou Kazoo Software, Inc., partnerské firmy společnosti Borland, Colliers používá Delphi 6 a Kylix 2 pro vytváření aplikací na bázi webových služeb použitelných univerzálně na různých platformách. Tyto aplikace pak umožňují propojení realitních agentů s informacemi o vlastnictví, cenách, klientech z databází a dalších zdrojů uvnitř organizace. Příkladová studie s podrobnostmi o tom, jak bylo meziplatformové řešení webových služeb společnosti Collier vyvinuto firmou Kazoo a nasazeno jak na platformu Windows tak na platformu Linux, je dokumentována na : http://www.borland.com/about/cases/.

Avesta Polarit (www.avestapolarit.com) je jedna z největších společností na výrobu nerezavé oceli na světě a první evropská firma, používající řešení na bázi webových služeb společnosti Borland. Avesta Polarit používá Delphi 6 a Borland Enterprise Server pro vývoj a nasazení aplikací na bází webových služeb, které zpřístupní všem obchodním složkám v každé fázi výrobního procesu okamžitý přístup k závažným produkčním datům potřebným pro správu výrobního procesu. Toto řešení napomůže společnosti Avesta zmodernizovat tok a správu důležitých dat o procesu produkce a udržet tak svou konkurenceschopnost.

Informace o WS-I

WS-I je otevřená průmyslová organizace autorizovaná k prosazování slučitelnosti webových služeb napříč platformami, operačními systémy a programovacími jazyky. Organizace pracuje společně s organizacemi pro tvorbu standardů tak, aby reagovala na potřeby zákazníků poskytováním rad, školení a zdrojů pro vytváření řešení na bázi webových služeb. Zkušenost společnosti Borland při vytváření a nasazení webových služeb představuje možnost rozšíření zdrojů pro WS-I. Pro více informací prosím navštivte webové stránky organizace WS-I na adrese: http://www.ws-i.org

Iniciativa společnosti Borland v oblasti webových služeb Borland podporuje otevřené standardy a je vedoucí firmou v oboru technologií nezávislých na platformě. Z této pozice pokračuje v dalším rozvoji technologií webových služeb. V roce 2001 společnost Borland úspěšně uvedla na trh Borland Delphi 6, tedy první prostředí pro rychlý vývoj aplikací (RAD) pro tvorbu webových služeb na platformě Windows. Dále Borland Kylix, nástroj pro rychlý vývoj webových služeb a aplikací pro elektronický obchod pod OS Linux a Borland Web Services Kit for Java pro tvorbu a nasazování webových služeb v jazyce Java/J2EE (Java 2, Enterprise Edition) spolu s produktem Borland JBuilder. Borland Enterprise Server pracuje na všech hlavních operačních systémech včetně Linux, Windows, Solaris, AIX a HP/UX.Chcete-li vědět více o webových službách od společnosti Borland, navštivte http://www.borland.com/webservices.

O společnosti Borland

Společnost Borland Software Corporation je vedoucí poskytovatel technologie používané k vývoji, provozu a integraci softwarových aplikací. Dodává ve své třídě nejlepší technologická řešení zaměřená na univerzálnost. Borland umožňuje společnostem všech velikostí přechod na webové rozhraní při současném využití stávajících systémů. Poskytuje též zákazníkům od nejvýznamnějších společností Fortune 1000 až po “borlandský národ”, sestávající se z milionů vývojářů, svobodu ve vyvíjení aplikací, jejich nasazení na jakémkoliv místě a jejich integrování a ovládání po celém světě. Řešení společnosti Borland umožňují organizacím zvyšovat produktivitu a dodávat výkonnější projekty rychleji a v mezích rozpočtu při současně snížené celkové ceně vlastnictví.

Společnost Borland byla založena v roce 1983 a má své ředitelství ve městě Scotts Valley, California a operuje po celém světě včetně České republiky a Slovenské republiky.

Poznámka: Název Borland a názvy všech jeho produktů jsou ochranné značky nebo registrované ochranné značky společnosti Borland Software Corporation. Všechny ostatní názvy společností nebo produktů jsou ochranné značky nebo registrované ochranné značky jejich příslušných vlastníků.

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: