Společnost Borland získala aktiva společnosti Boldsoft MDE Aktiebolag - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Společnost Borland získala aktiva společnosti Boldsoft MDE Aktiebolag

12. října 2002, 00.00

SCOTTS VALLEY, Kalifornie, USA – 7. 10. 2002: Společnost Borland Software Corporation (Nasdaq NM: BORL) oznámila, že 4. října získala aktiva soukromé společnosti BoldSoft MDE Aktiebolag.

Tato společnost figuruje na předním místě mezi poskytovateli technologií příští generace, které urychlují proces vývoje software s důrazem na návrh a zlepšují spolupráci v podniku. Tímto krokem společnost Borland posouvá vývoj s důrazem na návrh pro platformu Microsoft .NET a získává silnou pozici jako jediná společnost poskytující nezávislou cestu k .NET. Finanční aspekty této transakce nebyly zveřejněny. Management společnosti Borland neočekává, že by tato koupě měla jakýkoliv dopad na výnosy nebo čistý zisk za rok 2002. Podle průzkumu analytické společnosti IDC se očekává, že trh vývoje aplikací s důrazem na návrh dosáhne do roku 2006 hodnoty 1,1 miliardy dolarů.

 

Společnost BoldSoft, která má své ředitelství ve Stockholmu ve Švédsku, je průkopníkem v oblasti  technologií pro vývoj s důrazem na návrh. Nabízí soubor produktů Bold, které umožňují zákazníkům rychle vyvinout vysoce kvalitní aplikace určené pro prostředí mobilních telefonů, Internetu a podnikových sítí, při současném snížení nákladů na vývoj a správu.

 

Společnost BoldSoft byla založena v roce 1997 a od té doby byla partnerem společnosti Borland. Navíc produkty této společnosti jsou součástí produktů Borland Delphi 7 Studio a Borland Enterprise Studio for Windows. Pět členů z R&D týmu společnosti BoldSoft se zapojí do skupiny Rapid Aplicattion Developement (RAD) Solutions (skupina řešení pro rychlý vývoj aplikací) spadající pod švédskou pobočku společnosti Borland.

 

“Tato koupě potvrzuje odhodlání společnosti Borland zdůraznit svou vedoucí pozici v oblasti správy životního cyklu vývoje aplikací.” řekl Frank Slootman, viceprezident oddělení produktů společnosti Borland. “Prostřednictvím poskytnutí technologie vývoje s důrazem na návrh společnost Borland nabízí podnikům snadný způsob správy dodávek software a dále snižuje náklady a zkracuje čas potřebný pro dodání aplikací na trh.”

 

Technologie společnosti BoldSoft efektivně mapuje celý obchodní model do relační databáze a intuitivně spojuje modelování s návrhem aplikačního prostředí. Snižuje tak nejen celkové náklady na vlastnictví a čas potřebný pro dodání na trh, ale v průběhu vývoje také zaručuje integritu návrhu.

 

“Společnost Borland je špičkou na trhu vývoje software a pro nás je to vyjímečný zážitek, spojit své síly se společností, která sdílí náš zájem o vývojová řešení.” řekl Henrik Jondell, výkonný ředitel společnosti BoldSoft. “Nákup našich aktiv zajistí těsnou integraci mezi našimi produkty a produkty společnosti Borland a umožní společnosti Borland vyplnit mezery v procesu návrhu a vývoje. Dalším plusem je nesporné urychlení cyklu vývoje aplikace.”

 

O společnosti BoldSoft

Společnost BoldSoft je přední poskytovatel technologií vývoje aplikací s důrazem na návrh. Produkty a služby této společnosti umožňují jejím zákazníkům zkrátit dobu vývoje produktu, snížit náklady na údržbu a také vybudovat robustní systémy vysoké kvality za nízké ceny. Společnost BoldSoft, která má zázemí ve švédském Stockholmu, je členem OMG a partnerem společností Borland a Rational. Pro více informací navštivte http://www.boldsoft.com.

 

O společnosti Borland

Borland Software Corporation je vedoucím poskytovatelem technologií, používaných pro vývoj, nasazení a správu softwarových aplikací. Borland klade velký důraz na integraci a přenositelnost softwarových aplikací. Tím umožňuje podnikům všech velikostí rychle nasadit moderní webové aplikace pro elektronický obchod a propojit tyto aplikace s tradičně užívanými informačními systémy. Mezi zákazníky společnosti Borland patří nejen velká část tisíce nejvýznamnějších firem v USA (Fortune 1000), ale i milióny vývojářů na celém světě sdružených v rámci služby Borland Developer Network. Borland poskytuje všem svým uživatelům velkou svobodu při vývoji, nasazování, integraci i řízení aplikací běžících v rámci rozsáhlých globálních podniků. Produkty společnosti Borland pomáhají vývojářům zvyšovat efektivitu a dodávat požadovaná řešení rychleji a při dodržení rozpočtu. Tím vším snižuje Borland koncovým uživatelům celkové náklady na vlastnictví informačních technologií (TCO, Total Cost of Ownership).

 

Společnost byla založena v roce 1983, své ústředí má ve městě Scotts Valley, Kalifornie, USA a pobočky má po celém světě včetně České republiky a Slovenské republiky. Další informace najdete na adrese http://www.borland.cz, popřípadě na http://www.borland.com a http://community.borland.com.

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: