Společnost Borland zvolila Sonic Software jako dodavatele systému zasílání zpráv pro e-business - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Společnost Borland zvolila Sonic Software jako dodavatele systému zasílání zpráv pro e-business

24. září 2001, 00.00

SCOTTS VALLEY, Kalifornie & BEDFORD, Massetchussets - 18. 9. 2001- Společnosti Borland Software Corporation (Nasdaq NM: BORL), vedoucí poskytovatel softwarového řešení pro elektronické podnikání a Sonic Software, vedoucí poskytovatel systému a služeb zasílání zpráv pro e-business (EBM), dnes uzavřely dohodu o dodávce nejlepšího systému zasílání zpráv zákazníkům Borlandu. Společnost Borland bude do své příští verze produktu Borland® AppServer™, vedoucího aplikačního serveru, podporujícího specifikaci Java 2 Platform, Enterprise Edition (J2EE™) a architekturu CORBA®, integrovat produkt SonicMQ® 3.5, vedoucí systém zasílání zpráv v jazyce Java na trhu (JMS™). Produkt Sonic MQ Developer Edition, integrovaný v Borland AppServeru bude také součástí nejlepšího vývojového prostředí pro jazyk Java - Borland® JBuilder™ Enterprise Edition. Systém zasílání zpráv je přirozenou komponentou pro mnoho platforem e-businessu. Integrací nejpoužívanější implementace JMS SonicMQ poskytne Borland zákazníkům AppServeru funkčnost JMS v jediné instalaci. Takto integrované prostředí nabídne snadný uživatelský přístup, doručení obchodně důležitých dat napříč nesourodými systémy a snížení nároků na tvorbu obchodně důležitých aplikací pro elektronické podnikání.

"Produktem SonicMQ získáme více než jen JMS, získáme kompatibilitu s certifikovanou specifikací J2EE od společnosti Sun, která rozšíří prostor pro skutečné transakční potřeby našich zákazníků," řekl Alan Shoap, vícepresident a ředitel divize podnikových řešení u společnosti Borland. "Sonic Software byla pionýrem ve vývoji systému zasílání zpráv v Javě a stala se světovou jedničkou. Spojením špičkového systému zasílání zpráv pro elektronické podnikání s Borland AppServerem pomůžeme našim zákazníkům urychlit dodávku aplikací na trh při současném snížení pořizovacích nákladů."
"Naše partnerství s vedoucí společností na trhu Borland dokazuje naše rozhodnutí přinášet nejlepší javovské technologie dnešním neustále se rozrůstajícím podnikům," řekl Greg O'Connor, president společnosti Sonic Software. "Kombinací našeho SonicMQ a cenami ověnčeného AppServeru od Borlandu nabízíme zákazníkům ideální způsob podpory nejnovějších standardů J2EE, bezpečnosti a spolehlivosti při výměně obchodně důležitých informací mezi podnikovými aplikacemi."

O produktu SonicMQ®
SonicMQ je světová jednička v oblasti javovské služby zasílání zpráv (JMS™), která zohledňuje potřeby podniků integrovat své globální obchodní aplikace a poskytuje spolehlivou, škálovatelnou, bezpečnou a vysoce výkonnou technologii zasílání zpráv. SonicMQ samozřejmě podporuje webové standardy a specifikaci JMS, poskytující standardizovanou sadu rozhraní a modelů systému zasílání zpráv. SonicMQ je plně kompatibilní se specifikací společnosti Sun JAVA 2 Enterprise Edition (J2EE) a obsahuje uživatelské rozhraní XAResource API, zaručující transakční integritu pro podnik zásadních informací. SonicMQ navíc obsahuje patentovanou technologii Dynamic Routing Architecture™ (DRA), zaručující doručení zpráv a nesrovnatelný výkon a škálovatelnost.

O produktu Borland® AppServer™
Borland AppServer poskytuje výkonnou a spolehlivou infrastrukturu pro implementaci aplikací pro elektronické obchodování. Byl certifikovaný pro normu Java 2 Enterprise Edition (J2EE) 1.2.1 a poskytuje sdružování do clusterů, vyvažování zátěže a integraci s mnoha stávajícími systémy na trhu (Oracle, SAP, Baan, atd.). Tím poskytuje výkonný aplikační server nezávislý na operačním prostředí, který odpovídá přísným nárokům globálních zákazníků technologií e-business. AppServer je vybudován na základě celosvětově nejrozšířenějšího prostředníka pro komunikaci mezi objekty podle normy CORBA. Společnost Borland přináší tuto technologickou inovaci a dědictví i na platformu J2EE.

O společnosti Sonic Software
Sonic Software Corporation je vedoucí poskytovatel systému a služeb zasílání zpráv pro e-business (EBM). SonicMQ® server pro zasílání zpráv pro e-business slouží jako The Backbone For The Extended Enterprise™ poskytováním vysoce škálovatelného, standardům vyhovujícího internetového middlewaru, který umožňuje bezpečnou a spolehlivou výměnu obchodně důležitých informací mezi aplikacemi uvnitř jednotlivých odloučených pracovišť nebo při výměně obchodních dat mezi společnostmi.

Mezi globální zákazníky Sonic Software Corporation patří vedle Commerce One a Hewlett Packard mnoho z největších korporací na světě, kteří podnikají v široké paletě průmyslových oborů, jako je elektronické obchodování, finanční služby, telekomunikace, zpracovatelský průmysl a energetika. Sonic Software Corporation je samostatně operující součást společnosti Progress Software Corporation (NASDAQ: PRGS). Hlavní sídlo Sonic Software Corporation se nachází Bedfordu v Massetchussets. Více informací je k nalezení na webové stránce www.sonicsoftware.com.

O společnosti Borland
Borland je vedoucím dodavatelem výkonných řešení platforem pro elektronický obchod (e-business) navržených s ohledem na zvýšení produktivity vývojových týmů a zkrácení doby vývoje podnikových softwarových projektů. Řešení platforem pro e-business se skládá ze softwarových produktů, které firmám umožní vyvinout, instalovat a řídit aplikace pro elektronický obchod. Borland je preferovaným dodavatelem profesionálních poskytovatelů řešení typu e-business, kteří požadují platformy nezávislé na dodavateli podporující rychlou dobu vývoje, vysokou produktivitu, výkon a dostupnost. Společnost byla založena v roce 1983 a sídlí ve městě Scotts Valley, Kalifornie, USA. Pobočky má po celém světě.

Borland s.r.o.
Malé náměstí 13, 110 00 Praha 1
tel.: +420 2 2142 3175, fax: +420 2 2142 3186
e-mail:
http://www.borland.cz
http://shop.borland.cz

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: