Společnost Digital Zone International si zvolila Borland Enterprise Server k nasazení vyspělého řešení pro správu mediálních aktiv - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Společnost Digital Zone International si zvolila Borland Enterprise Server k nasazení vyspělého řešení pro správu mediálních aktiv

10. června 2002, 00.00

Zajišťuje plnou integraci mediálních aktiv do CRM, ERP a dalších systémů elektronického obchodu

 

STOCKHOLM – 29. 5. 2002 – Společnost Borland Software Corporation (Nasdaq NM: BORL) dnes oznámila, že společnost Digital Zone International, přední poskytovatel systémů pro správu mediálních aktiv, si zvolila Borland Enterprise Server k vytvoření a nasazení jejich nejnovějšího řešení, Digital Zone Enterprise 5.0 (DZE 5.0). DZE 5.0 je systém schopný interakce a výměny dat se systémy Správy zákaznických vztahů (Customer Relationship Management - CRM), Plánování podnikových prostředků (Enterprise Resource Planning - ERP) a dalšími systémy elektronického obchodu. Mezi zákazníky společnosti Digital Zone patří například finská telekomunikační společnost Sonera, dánská společnost LEGO a švédská společnost IKEA, která používá DZE 5.0 k vytváření svého katalogu domácího nábytku, jednoho z celosvětově nejčtenějších časopisů.

 

“V současné propojené ekonomice stále více společností požaduje řešení, která umožní různým systémům komunikovat mezi sebou. To obzvláště platí pokud jde o integraci mezi systémy CRM, ERP a systémy řízení produkce. Zvolili jsme si Borland Enterprise Server jako prostředí pro nasazení DZE 5.0, protože jsme přesvědčeni, že se jedná o produkt nejméně závislý na platformě mezi všemi ostatními produkty na trhu”, řekl Claus Viftrup Jepsen, viceprezident a vedoucí oddělení technologií ve společnosti Digital Zone International.

 

Produkt DZE 5.0 integruje mediální aktiva společnosti s ostatními systémy elektronického obchodu a poskytuje uživatelům rychlejší přístup k informacím a urychluje tak vývoj mediálních produktů. Ten samý obrázek může být použit na všech médiích a kanálech, včetně systémů elektronického obchodu, tištěných katalogů, brožur, prezentací v programu Microsoft PowerPoint a v dokumentech Microsoft Word.

 

Borland Enterprise Server umožnil společnosti Digital Zone International, aby svým zákazníkům dodala výhody, které poskytuje vícevrstvá standardizovaná běhová platforma. Zákazníci si totiž vybírají produkt DZE 5.0 ze stejných důvodů, z jakých si společnost Digital Zone International vybrala Borland Enterprise Server:

 

·         Snadná integrace a komunikace s ostatními systémy.

·         Škálovatelnost a řízení zátěže.

·         Zabudovaný systém správy clusterů a schopnost překonání chyby.

·         Bezpečnost, nepřerušená 24x7 dostupnost a zálohování dat.

·         Nezávislost na platformě s podporou standardů Java 2 Enaterprise Edition (J2EE), včetně Enterprise JavaBeans (EJB), Apletů, Servletů, JavaServer Pages (JSP), XML a také standardu CORBA.

 

“DZE 5.0 je dobrý příklad produktu, který maximálně využívá všech výhod produktu Borland Enterprise Server. Ochota, se kterou společnost Digital Zone International využívá produkt Borland Enterprise Server, potvrzuje závazek společnosti Borland poskytovat na platformě nezávislá řešení.” řekl Nigel Brown, viceprezident a generální manažer společnosti Borland EMEA.

 

Rodina aplikačních serverů Borland Enterprise Server poskytuje funkčnost potřebnou pro současný složitý vývoj a provoz aplikací. Borland Enterprise Server je založen na produktu Borland VisiBroker, celosvětově nejnasazovanější infrastruktuře CORBA. Borland Enterprise Server byl vyvinut s cílem poskytovat vysoký výkon a spolehlivost při nízké celkové ceně vlastnictví (TCO). Borland Enterprise Server poskytuje nástroje, výkon a flexibilitu nasazení pro efektivní a spolehlivou správu implementací v neustále se měnícím prostředí informačních technologií od nasazení a spouštění JavaServer Pages a Servletů až po celopodnikové aplikace založené na standardu J2EE. Borland Enterprise Server je dostupný ve třech edicích: Web Edition, VisiBroker Edition a AppServer Edition. Pro více informací navštivte, prosíme, adresu: http://www.borland.cz/pr_bes.php nebo http://www.borland.com/bes/.

 

 

O společnosti Borland

Společnost Borland Software Corporation je vedoucí poskytovatel technologie používané k vývoji, provozu a integraci softwarových aplikací. Dodává ve své třídě nejlepší technologická řešení zaměřená na univerzálnost. Borland umožňuje společnostem všech velikostí přechod na webové rozhraní při současném využití stávajících systémů. Poskytuje též zákazníkům od nejvýznamnějších společností Fortune 1000 až po “borlandský národ”, sestávající se z milionů vývojářů, svobodu ve vyvíjení aplikací, jejich nasazení na jakémkoliv místě a jejich integrování a ovládání po celém světě. Řešení společnosti Borland umožňují organizacím zvyšovat produktivitu a dodávat výkonnější projekty rychleji a v mezích rozpočtu při současně snížených celkových nákladech na vlastnictví.

Společnost Borland byla založena v roce 1983 a má své ředitelství ve městě Scotts Valley, California a operuje po celém světě včetně České republiky a Slovenské republiky.

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: