Společnost Sun Microsystems ve spolupráci se společností Soft-tronik pořádá technologický seminář "Java developers workshop" - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Společnost Sun Microsystems ve spolupráci se společností Soft-tronik pořádá technologický seminář "Java developers workshop"

19. února 2002, 00.00

PRAHA, 17. února´02
Společnosti Sun Microsystems Czech, s.r.o. a Soft-tronik dnes oznámily, že 21. února 2002 pořádají od 9:00 do 17:00 hod. v prostorách firmy Sun jednodenní technologický seminář pro vývojáře v jazyce Java. Vstup je po předchozí registraci na http://www.sun.cz/javaday2 zdarma.

Klíčovými tématy semináře jsou architektura Sun ONE (Sun Open Net Environment), J2EE a e-commerce řešení iPlanet. Hovořit se bude o současnosti a budoucnosti Sun ONE jako platformy pro webové služby, jejím využití na internetu a provozu na serverech Sun s operačním systémem Solaris. Součástí akce bude také názorná ukázka nasazení vývojového nástroje Forte for Java při vývoji a provozu webových služeb a možnosti praktického použití J2EE (Java2 Enterprise Edition). Chybět nebude ani představení řešení pro e-commerce s názvem iPlanet spolu s přiblížením jeho součástí Portal Server, Directory Server, Web Server, Application Server a Communication Services. Na závěr budou mít účastníci možnost se seznámit s projektem Liberty Alliance, který má zaručit bezpečnou a na platformě nezávislou možnost jednoznačné autentizace v prostředí internetu.

O Společnosti SOFT-TRONIK

Společnost SOFT-TRONIK byla založena v roce 1990 v Ostravě. Jako value added distributor se společnost zaměřuje na systémy Sun, server based computing, networking a software pro kritické aplikace. SOFT-TRONIK má vlastní servisní středisko, nabízí partnerům finanční služby, technické služby, technickou podporu, a rovněž seriály technologických školení. Hlavními partnery jsou: Sun Microsystems, Citrix, iPlanet, Hewlett-Packard, Allied Telesyn a Extreme Networks.

SOFT-TRONIK má kanceláře v Praze a v Ostravě a od ledna 2001 je akciovou společností. Společnost má 31 zaměstnanců a od června 2001 je SOFT-TRONIK součástí mezinárodního holdingu DNSint.com AG se sídlem v Německu, který zahrnuje 8 národních společností v Evropě. Více informací o společnosti soft-tronik a její nabídce lze nalézt na: www.soft-tronik.cz.

O společnosti Sun Microsystems, Inc.

Společnost Sun Microsystems je vedoucím dodavatelem řešení a služeb na bázi UNIXu. Vyrábí a dodává unixové pracovní stanice, jedno a víceprocesorové servery a disková pole. Sun Microsystems vyrábí a dodává nejvýkonnější high-end unixové servery, které v současné době mohou být osazeny až 106 měděnými procesory Ultra SPARC III 900 MHz. Systémy Sun jsou nejúspěšnější základnou pro databáze pracující pod systémem UNIX v datových centrech velkých telekomunikačních společností, v bankách a v podnikových datových centrech. Kromě výkonného hardware nabízí Sun pro Internet, Intranet a pro podnikové systémy široké portfolio produktů a řešení na bázi technologií Java a iPlanet. Sun Microsystems klade velký důraz na kvalitu svých dodávek a poskytovaných služeb, na dostupnost svých systémů, na otevřenost svých řešení a na ochranu investic svých zákazníků. Od svého vzniku v roce 1982 prosazovala společnost jedinečnou vizi - "The Network Is The Computer (TM)" ("Síť je počítačem"), která vynesla Sun Microsystems Inc. (Nasdaq: SUNW) na čelní místo mezi poskytovateli výkonného hardware, software a služeb pro provoz Internetu a umožnila společnostem po celém světě zmnohonásobit rozsah podnikání. Sun působí ve více než 170 zemích světa. Společnost lze najít také na http://sun.com

Poznámka: Sun Microsystems a SOFT-TRONIK jsou ochranné značky příslušných společností. Všechny ostatní názvy společností nebo produktů jsou ochranné značky nebo registrované ochranné značky jejich příslušných vlastníků.

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: