SYCONIX koupil TreeINFO - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

SYCONIX koupil TreeINFO

17. září 2002, 00.00

SYCONIX koupil 66% podíl ve společnosti TreeINFO, a převzal tak kontrolu nad stejnojmenným produktem – systémem pro elektronickou správu dokumentů

 

Praha – 16. září 2002 – Společnost SYCONIX, poskytovatel řešení pro elektronickou správu dokumentů, dnes oznámila koupi 66% podílu společnosti TreeINFO zabývající se vývojem stejnojmenného systému pro elektronickou správu dokumentů. SYCONIX, který je výhradním distributorem produktu TreeINFO, tak získal kontrolu nad jeho dalším směrováním. TreeINFO zůstává samostatnou společností a bude se dále věnovat výhradně vývoji produktu. Cílem společnosti SYCONIX je posílit marketingové aktivity a postavení systému TreeINFO na českém i zahraničním trhu a posunout jeho další vývoj směrem k webu; k tomu bude využita architektura .NET.

 

„Naše firma se chce plně věnovat pouze vývoji. Proto jsme hledali silného a stabilního partnera, který by nám to umožnil. Od tohoto kroku si slibujeme finanční podporu vývoje a upevnění spolupráce s naším partnerem, firmou SYCONIX,“ uvedl Stanislav Chvíla, ředitel společnosti TreeINFO.

 

„Věříme v potenciál produktu TreeINFO, se kterým máme bohaté zkušenosti, a proto jsme se rozhodli získat větší kontrolu nad jeho dalším vývojem. Elektronické zpracování dokumentů je oblastí budoucnosti, firmám přináší výrazné úspory a zjednodušuje a nastavuje procesy. Bude tedy přibývat stále více i menších firem, pro které se stane nezbytností, např. právnických a projektantských kanceláří; personálních agentur; firem, které potřebují vést ISO dokumentaci a mnohých dalších. A my u toho rozhodně nechceme chybět,“ řekl Štěpán Pšenička, ředitel společnosti SYCONIX.

 

Systém TreeINFO je určen pro jednoduchou a efektivní správu informací a dokumentů. Umožňuje snadno vyhledávat, zobrazovat a sdílet dokumenty, udržovat jejich logickou strukturu a řídit přístup k dokumentům. Letos v červenci SYCONIX představil jeho již pátou verzi. Systém TreeINFO je určen pro menší i velké podniky. Je koncipován jako základní nástroj, který poskytuje funkce pro správu dokumentů a pomocí nastavení pro jednotlivé typy dokumentů umožňuje velice jednoduše vytvářet specializovaná řešení. TreeINFO umí pracovat s jakýmikoliv objekty (dokumenty) bez ohledu na to, v jaké aplikaci vznikají. Pro CAD aplikace a aplikace z balíku MS Office existuje přímé propojení, které umožňuje výměnu dat i s těmito aplikacemi. Externí data se do systému propojují pomocí standardních nástrojů pro nastavení, které jsou v systému obsaženy. Systém TreeINFO je hardwarově nenáročný, pro ukládaní dat používá databázi Microsoft SQL.

 

O společnosti TreeINFO s.r.o.

Společnost TreeINFO založil v roce 1998 Stanislav Chvíla, aby zajistil další rozvoj svého stejnojmenného produktu, na jehož úplně první koncepci začal pracovat již v roce 1990. V roce 2001  se výhradním distributorem TreeINFO, systému pro elektronickou správu dokumentů, stala firma SYCONIX. Společnost TreeINFO má sídlo ve Zlíně. Další informace najdete na www.treeinfo.cz.

 

O společnosti SYCONIX s.r.o.

SYCONIX se specializuje na problematiku správy dokumentů a informací v organizacích. Zákazníkům poskytuje kompletní řešení, která jim pomáhají zvyšovat efektivitu. Společnost je zároveň výhradním distributorem produktů TreeINFO, s cílem prosadit tento ryze český produkt jak na českém trhu, tak i v zahraničí a implementačním partnerem společnosti IXOS. Kromě samotné distribuce produktu TreeINFO nabízí společnost SYCONIX a její partneři řešení pro vybrané oblasti správy dokumentů a veškeré služby související s nasazením produktu u zákazníka. Mezi podniky využívající systém TreeINFO patří např. České dráhy, GRIK Blansko, Magistrát hlavního města Prahy, Kraft Jakobs Suchard, Pražská teplárenská, Vertex Litomyšl a mnoho dalších. SYCONIX má sídlo v Praze. Další informace najdete na www.syconix.cz.

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: