SYCONIX představí na Invexu 2002 hned několik novinek - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

SYCONIX představí na Invexu 2002 hned několik novinek

3. září 2002, 00.00

Premiéru na letošním Invexu budou mít dvě nová specializovaná řešení – Web modul k TreeINFO 5.0 a řešení pro plánování zdrojů RPS

 

 

Praha – 3. září 2002 – Společnost SYCONIX, poskytovatel  řešení pro elektronickou správu dokumentů, oznámila svou účast na Invexu 2002. Oproti minulým letem bude mít společnost SYCONIX letos samostatný stánek (č. 13, pavilon D), na kterém budou vystavovat i partneři společnosti. SYCONIX představí novou verzi systému pro správu dokumentů TreeINFO 5.0 a specializovaná řešení, která jsou nad tímto produktem vytvořena. Na Invexu bude mít svou premiéru modul pro přístup k systému přes web a internetové řešení pro plánování zdrojů. Na stánku budou k vidění také produkty společnosti IXOS, která tak bude letos na Invexu vystavovat prostřednictvím svého implementačního partnera.

 

SYCONIX návštěvníkům předvede výhody skenování dokumentů a zodpoví veškeré technické, právní a finanční aspekty elektronického zpracování dokumentů. Návštěvníci si budou moci sami vyzkoušet skenování a ukládání dokumentů a zdarma si takto uložit získané dokumenty od vizitek až po propagační materiály, které si pak budou moci spolu s jednoduchou verzí TreeINFO odnést vypálené na CD. Nebo svěří skenování profesionálům a pouze si počkají na výsledek, který jim přijde elektronickou poštou.

 

TreeINFO 5.0 je nejnovější, nedávno uvedená verze systému pro správu dokumentů, který kromě možnosti elektronického skladování, vytváření, úpravy a schvalování dokumentů umožňuje formou připravených odvětvových řešení vést například dokumentaci jakosti (ISO), přehledně zpracovávat a vytvářet kompletní výkresovou dokumentaci, elektronicky schvalovat dokumenty, udržovat obchodní dokumentaci, včetně smluv, a mnoho dalšího. TreeINFO umí pracovat s jakýmikoliv objekty (dokumenty) bez ohledu na to, v jaké aplikaci vznikají. Pro CAD aplikace a aplikace z balíku MS Office existuje přímé propojení, které umožňuje výměnu dat i s těmito aplikacemi. Externí data se do systému propojují pomocí standardních nástrojů pro nastavení, které jsou v systému obsaženy. Systém TreeINFO je hardwarově nenáročný, pro ukládaní dat používá databázi Microsoft SQL.

 

Web modul umožňuje jednoduchý přístup k informacím a dokumentům evidovaným v systému. Zároveň obsahuje konektor na internetový redakční systém WebInfo, který umožňuje velmi jednoduše vytvářet webové firemní prezentace nebo intranetové portály i uživatelům bez technických znalostí. Propojení těchto dvou systémů umožňuje bezpečně publikovat dokumenty ze systému TreeINFO na Internet, udržovat historii publikovaných informací a snadno přímo přistupovat na data uložená v TreeINFO.

 

Systém pro plánování zdrojů RPS je určený zejména pro společnosti, které potřebují účinně alokovat zdroje a případně na základě těchto informací fakturovat. Pomůže každé společnosti naplánovat budoucí vytížení zdrojů (konzultantů, strojů atd.) a následně vykázat skutečný stav. Tím zefektivňuje veškeré  činnosti plánování a reportingu. Systém pracuje jako plně internetová aplikace, na kterou lze přistupovat odkudkoliv z Internetu.

 

Jedním z představovaných produktů společnosti IXOS je aplikace IXOS eCONserver pro MS Exchange, která umožňuje bezpečně a dlouhodobě uchovávat zprávy elektronické pošty a tím výrazně snižuje zátěž Exchange serveru. Mezi jeho funkce patří fulltextové vyhledávání, možnost offline přístupu k poště, možnost distribuovaných instalací a podpora nástroje Microsoft Management Console systému Windows 2000.

 

 

O společnosti SYCONIX

SYCONIX se specializuje na problematiku správy dokumentů a informací v organizacích. Zákazníkům poskytuje kompletní řešení, která jim pomáhají zvyšovat efektivitu. Společnost je zároveň výhradním distributorem produktů TreeINFO, s cílem prosadit tento ryze český produkt jak na českém trhu, tak i v zahraničí a implementačním partnerem společnosti IXOS. Kromě samotné distribuce produktu TreeINFO nabízí společnost SYCONIX a její partneři řešení pro vybrané oblasti správy dokumentů a veškeré služby související s nasazením produktu u zákazníka. Mezi podniky využívající systém TreeINFO patří např. České dráhy, GRIK Blansko, Magistrát hlavního města Prahy, Kraft Jakobs Suchard, Pražská teplárenská, Vertex Litomyšl a mnoho dalších. SYCONIX má sídlo v Praze. Další informace najdete na www.syconix.cz.

 

 

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: