Tisková zpráva o vývoji webové strategie Monarchia - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Tisková zpráva o vývoji webové strategie Monarchia

24. srpna 2002, 00.00

Olomoucký tým PUPworX téměř rok pracuje na plně grafické webové strategii Monarchia. Klientská část hry je relializována plug-inem Macromedia Flash 5. Díky tomu hra obsahuje jak ručně kreslené ilustrace, tak rendery a animace, včetně intra. Klient bude distribuován v několika verzích - od nejmenších pro stahování z Internetu po CD verzi s hudbou a intrem.

            Hráči se ocitnou v rolích evropských feudálů vrcholného středověku. Jako praví vládci si budou moci najímat armády, dobývat města, ale také je zvelebovat. Jednotlivé bitvy se budou odehrávat v izometrickém prostředí s plně animovanými jednotkami (např. jízda, lučišníci a další). Důraz je kladen jak na ekonomickou část (stavění různých budov, výše daní, atd.), tak na RPG prvky ovlivňující vlastnosti armád a jejich vojevůdců, kteří se budou vyvíjet podle přání hráče a mohou vlastnit artefakty.

            Na serveru bude rozjeto několik her pro 2-50 hráčů, další si mohou hráči zakládat sami a nastavovat podmínky vítězství, maximální počet hráčů, rychlost plynutí času a další parametry. Hráčům bude ponechán prostor pro uzavírání  (porušování) spojenectví. Malým překvapením pro hráče on-line strategií bude originální řešení tahového systému. Samozřejmostí je interní pošta, statistiky a plánujeme i zasílaní událostí ve hře na mobilní telefon. 

            V současné době dobíhá alphatest a v časovém horizontu jednoho měsíce bude spuštěn betatest. Během vývoje jsme přidali mnoho prvků se kterými jsme původně nepočítali a tak se vývoj neočekávaně protáhl. Dokončení předpokládáme nejdříve v říjnu.

            Na hře pracuje pětičlenný tým studentských vývojářů (3 programátoři+2 grafici), kteří debutovali hrou Trabi II.

            Před měsícem se rozběhly práce na traileru, který bude zároveň intrem v CD verzi a který bude ke shlédnutí na blížícím se INVEXu.

            Aktuální informace o vývoji naleznete na http://www.monarchia.cz. Na http://www.pupworx.com najdete informace o našich dalších aktivitách.

 

            Hledáme strategického partnera pro provoz hry. Pište na spam_email('.cz', '@', 'monarchia', 'info');.

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: