UNICORN Distribution uvádí Rational XDE Modeler - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

UNICORN Distribution uvádí Rational XDE Modeler

1. července 2002, 00.00

Druhá verze sady produktů Rational Suite 2002 je rozšířena o nový vývojový UML nástroj pro modelování aplikační architektury – Rational XDE Modeler

 

Praha 1. 7. 2002

 

Společnost Unicorn Distribution, dodavatel softwarových nástrojů, softwarových komponent, informačních technologií a tuzemský partner společnosti Rational Software, oznámil uvedení nového vývojového UML nástroje pro modelování aplikační architektury – Rational XDE Modeler. Rational XDE Modeler je součástí druhé verze Rational Suite 2002, která je již osmým zdokonalením Rational Suite za posledního necelého tři a půl roku. Kromě tohoto nového vývojového nástroje je Rational Suite 2002 obohacen také o nové verze produktů Rational XDE Professional 2002, RationalPurifyPlus 2002 a Rational Rose RealTime 2002. Vylepšen byl i nástroj Rational Project Console.

 

Architekti a návrháři ke své práci používají nejrůznější nástroje, od tužky a papíru až po různé tabule a základní kreslící nástroje. Pro komunikaci s netechnickými lidmi to sice může být dostačující, ale pro komunikaci s vývojovým týmem to postrádá potřebnou sémantiku. Přechod od papíru k programu se většinou neobejde bez ztrát na informacích, které mohou způsobit rozklad architektury. K tomu dochází, když se software postupem času stále více odlišuje od původních specifikací.

 

Tento problém řeší vývojový nástroj Rational XDE Modeler, který umožňuje architektům a návrhářům vytvářet sémanticky bohaté modely architektury v Unified Modeling Language (UML), modelování obchodních procesů, návrhů, opakovaně využitelných prostředků a komunikace na řídící úrovni. Vývojáři potom mohou tyto modely architektury využít jako základ pro implementaci a urychlení vývoje aplikací. Architektům umožňuje vytvářet návrhy přímo v IDE (např. v Microsoft Visual Studio .NET nebo IBM WebSphere Studio Application Developeru) a sdílet je s vývojovými týmy.

 

 

O UNICORN Distribution spol. s r.o.

UNICORN Distribution je společnost zabývající se dodávkami softwarových nástrojů, softwarových komponent a informačních technologií. Zaměřuje se zejména na nástroje pro týmový vývoj softwaru a technologie pro provoz informačních systémů zahrnující databáze, aplikační, transakční a web servery, administrátorské nástroje, antivirová řešení a hardware nezbytný pro jejich provoz.

 

Skupina společností UNICORN se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v následujících oblastech: vývoj a integrace informačních systémů, standardní řešení, strategické konzultace IS/IT, školení a podpora vývojových týmů, distribuce technologií, internet a multimedia, provoz a servis informačních systémů a sítě a komunikace.

 

 

Tato i všechny ostatní tiskové zprávy společnosti UNICORN Distribution jsou k dispozici na adrese http://www.unicorn.cz/press.

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: