Unicorn dnes plně pokrývá oblast Application Mining - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Unicorn dnes plně pokrývá oblast Application Mining

6. listopadu 2002, 00.00

Unicorn se stal partnerem společnosti Arcad Software

 

Společnost Unicorn rozšířila svou nabídku produktů pro Application Mining, a v současné době tak plně pokrývá tuto oblast. K aktuálně podporovaným technologiím (Java, Visual Basic, PowerBuilder, Oracle Forms, ASP, JSP, PHP, Delphi, Oracle, Sybase, Microsoft SQL a další) nyní přibývá i podpora pro Application Mining na platformě MS .NET a AS400.

 

Unicorn Distribution je v oblasti Application Mining dlouhodobým partnerem společnosti CAST Software (www.castsoftware.com), tvůrce integrované sady nástrojů CAST Application Mining Suite, která nově připravila podporu Application Mining také na platformě. NET. Podporu platformy AS400 nabízí sada nástrojů Arcad Observer Suite od společnosti Arcad Software, s níž Unicorn nedávno uzavřel partnerství.

 

Arcad Observer Suite obsahuje součásti  Arcad Documenter, Arcad Miner a Arcad Source code. Arcad Dokumenter slouží k efektivnímu, plně automatickému generování hlavní technické dokumentace aplikace. Arcad Miner výrazně (až o 80 %) šetří čas potřebný k poznání funkcí aplikace před zapracováním požadovaných změn. Arcad Source code analyzuje vnitřní logické vazby v aplikaci a tím umožňuje rychlé zapracování změn.

 

Application Mining je dnes relativně nová oblast softwarového inženýrství. Pro vývojáře aplikací má srovnatelný význam jako oblast Data Mining pro manažery. Application Mining poskytuje, prostřednictvím automatizované a sofistikované analýzy aplikací, vývojářským softwarovým týmům velké přínosy. Jde zejména o zvýšení produktivity týmu a snížení nákladů na provoz a údržbu aplikací. Využití této technologie zabezpečí automatizovanou tvorbu vždy aktuální programátorské dokumentace a tedy i lepší pochopení dopadů změn do funkce aplikace. Dále díky zajištění dodržování programátorských standardů umožňuje rychlejší zapracování nových členů do týmu a výrazné zlepšení týmové spolupráce. Snazší integrace a migrace různých aplikací je pak výrazně jednodušší, levnější a spolehlivější.

 

Application Mining je založeno na technologiích, které analyzují kód a datové struktury aplikací a výsledky analýzy se centrálně ukládají. Tyto informace jsou pak průběžně aktualizovány tak, aby byly vždy k dispozici. Application Mining poskytuje informace o vnitřní struktuře aplikace, vazbách objektů a dalším.

 

O Unicorn Distribution

Unicorn Distribution je dodavatelem softwarových nástrojů, softwarových komponent a informačních technologií. Nabídka software zahrnuje nástroje podporující celý životní cyklus vývoje informačních systémů i jednotlivých aplikací v architektuře client/server a Internet/intranet (WWW). Unicorn Distribution nabízí celou řadu produktů sahající od CASE nástrojů, vývojových prostředků a komponent přes databáze, prostředky na testováni a konfigurační řízení, po nástroje pro tvorbu dokumentace, instalací a multimediálních prezentací. Více informací o nás naleznete na http://www.unicorn.cz/distribution/index.htm.

 

Tématické zařazení:

 » Tiskové zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: