HTML - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:HTML

XML - DTD (definice typu dokumentu) část první

29. ledna 2001, 00.00 | V pořadí třetí díl seriálu o XML a první ze zastavení nad pojmem DTD. Co je to DTD a k čemu je dobré se dočtete v tomto článku.

 

 

 

Zápis správné syntaxe XML dokumentů

22. ledna 2001, 00.00 | Další díl seriálu o XML. Tentokrát si ukážeme, jak správně psát XML tagy, jaké jsou časté chyby a jiné.

 

 

 

Jak na oživení tabulek v HTML

19. ledna 2001, 00.00 | V minulém článku jsme si ukázali, jak se tvoří tabulky v HTML. Dnes se podíváme na to, jak je možné je trochu oživit.

 

 

 

XML aneb nový formát pro nové tisíciletí

17. ledna 2001, 00.00 | První díl seriálu o XML. Dnes si povíme co že to XML je, na co se používá a jaká je historie vzniku.

 

 

 

XML

 

 

 

HTML - část IV. - tabulky

4. ledna 2001, 00.00 | V dnešním článku se podíváme trochu blíže na tvorbu tabulek v HTML - ty se nejčastěji používají pro rozdělení stránky do sloupců a tím pádem se stávají jedním ze základních elementů dnešních webových stránek.

 

 

 

HTML - část III. - Formuláře

14. prosince 2000, 00.00 | V dnešním článku si povíme něco k tvorbě formulářů v HTML, což je jeden ze základních prostředků ke komunikaci mezi klientem a serverem.

 

 

 

HTML - část II. - Formátování textu

8. prosince 2000, 00.00 | V minulém díle jsme si ukázali základní pravidla jazyka HTML, dnes se již podíváme na něco konkrétního, a sice na formátování textu.

 

 

 

Kurz HTML - část I. - základy jazyka

1. prosince 2000, 00.00 | začátek seriálu o HTML. V prvních několika dílech se seznámíme se základní syntaxí, v následujících se pak převážně zaměříme na praktické tipy a triky.

 

 

 

Barvičky na webu

30. října 1998, 00.00 | Přehled barev použitelných na webu v pozadí, barvě textu a kaskádních stylech. Co se ale stane pokud prohlížeč nezná jméno barvy? Tak se podívejte..

 

 

 

Strana výpisu

4

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: