C++ Builder4 & Borland.com - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:PHP

C++ Builder4 & Borland.com

4. února 1999, 00.00 | Inprise Corporation spouští borland.com a zároveň ohlašuje Borland C++ Builder 4


Builder komentuje: Jak je vidět firma Inprise nezaspala na vavřínech, C++ Builder4 vypadá v annoncích opravdu dobře. Zvláště podpora tvorby internetových aplikací a distrubuovaných systémů (orientace na CORBU). Škoda jen že web borland.com obsahuje zatím pouze odkazy na reklamní stránky produktů a jejich news konference. Dle příslibu zde do několika dnů vznikne site pro miliony vývojářů.. Budeme se těšit!Vývojáři přecházejí od Visual C++, aby získali interoperabilitu a zdesateronásobili svou produktivitu

SCOTTS VALLEY, Kalifornie – 2. února 1999 -- borland.com, nové oddělení softwarových nástrojů firmy Inprise Corporation (Nasdaq:INPR), dnes oznámilo svůj první nový produkt, Borland C++Builder 4, hlavní verzi oceňovaného vývojového systému pro C++. borland.com v sobě kombinuje tradici firmy Borland ve tvorbě nejlepších nástrojů pro nezávislé softwarové vývojáře i pro velké vývojářské firmy a nové společenství, které bude nabízet velké množství produktů, služeb a technických informací.

“Inprise vytvořila borland.com s cílem zaměřit se na milióny nezávislých vývojářů i vývojářů pracujících ve velkých společnostech”, řekl John Floisand, president borland.com. "borland.com bude stále dodávat naprosto nejlepší vizuální vývojové nástroje -- a poskytovat vývojářům fórum pro získávání a předávání informací. C++Builder 4, naše vlajková loď mezi vývojovými systémy, představuje skvělý produkt, se kterým borland.com začíná."

"S C++Builderem 4 už nebudeme muset neustále přecházet mezi Visual C++, ve kterém jsme vytvářeli věcnou logiku aplikací, a Visual Basicem, ve kterém jsme vytvářeli uživatelská rozhraní a prototypy. Nyní ušetříme při vývoji obrovské množství času a přitom můžeme po celou dobu vývoje pracovat v prostředí, které poskytuje jak sílu C++, tak vizuální nástroje a komponenty pro všechny fáze vývoje," řekl Tasos Chrisaidos, ředitel portfolia řídicích systémů společnosti Sanford C. Bernstein and Co., Inc. "Vývojářské dílny si zamilují schopnost C++Builderu rozšiřovat jejich existující objekty COM směrem ke standardu CORBA a tak poskytovat interoperabilitu s Unixem, Javou a Windows."

 

Borland C++Builder 4

Borland C++Builder 4 představuje jediný překladač a vývojové prostředí pro vytváření desktopových aplikací, aplikací klient/server, vícevrstvých a distribuovaných aplikací, který nabízí interoperabilitu pro více platforem. Jedinečná dvoucestná vizuální vývojová technologie Borland C++Builderu radikálně urychluje vývoj uživatelského rozhraní, databázových aplikací, aplikací pro internet, objektů a komponent v C++. Některé z nových vlastností v Borland C++Builderu 4 jsou:

•Rychlý vývoj distribuovaných aplikací založených na standardech CORBA a COM. Vývojáři používající C++ mohou nyní pomocí objektových technologií (průmyslový standard CORBA a standard Microsoftu COM) vytvářet jak klientské aplikace, tak serverové objekty, které mohou spolupracovat s platformami UNIX, Java a Windows. Technologie založená na dvoucestných nástrojích a integrovaném IDL podstatně redukuje čas potřebný pro vývoj distribuovaných objektů. C++ Builder obsahuje a plně integruje již ohlášený VisiBroker 3.3 firmy Inprise Corporation spolu se službami pro jména a události (event and naming services).

•Využití obrovského množství existujícího kódu v C++, včetně Visual C++. S novým flexibilním multistandardovým překladačem C++Builderu 4 mohou nyní vývojáři využít milióny existujících projektů příkladů, tříd a komponent vytvořených pro C++Builder, Borland C++, ANSI C++ a Visual C++.

•Podpora nejnovější specifikace jazyka C++ podle normy ANSI/ISO C a množství rozšíření včetně technologie dynamické a adaptivní kompilace (Dynamic Compilation and Adaptive Compiler Technology, ACT), která radikálně zrychluje proces překladu; úplná implementace šablon podle ANSI/ISO; plná podpora standardní šablonové knihovny (STL, standard template library) podle ANSI/ISO; vysoce výkonný 32bitový nativní překladač ANSI C++.

•Plně přizpůsobitelné prostředí AppBrowseru (IDE) s exkluzivní integrovanou dvoucestnou vizuální technologií a s komponentovou architekturou poskytuje jediné úplné (front-to-back) vývojové prostředí pro C++, které umožňuje vizuální vývoj uživatelského rozhraní i vývoj věcné logiky pomocí jediného nástroje.

•Podpora nejnovějších vlastností Windows 98, 95, a NT včetně vícemonitorových aplikací, obecných řídicích prvků, dokovatelných (dockable) formulářů a nástrojových panelů a dalších.

Program vytvoříte rychleji pomocí nových možností dokončování kódu a parametrů (Code and Parameter completion) a nového ClassExploreru, který zobrazuje aktuální strukturu tříd a pomocí čarodějů pro vytváření složek tříd.

•Exkluzivní ladicí nástroje pro C++, včetně vzdáleného ladění distribuovaných objektů (COM a CORBA); multiprocesové a meziprocesové ladění pomocí ladicích inspektorů, dynamických oken pro sledování výrazů a ladicích bublin (tooltips).

•Internetové nástroje, včetně ActiveForms pro vytváření aplikací v C++ pro webovský browser a WebBrokeru pro vytváření aplikací v C++ pro CGI, WinCGI, ISAPI a NSAPI C++ a více než 25 komponent založených na internetových protokolech, které umožňují okamžité přidání podpory HTTP, FTP, SMTP, POP, NNTP, HTML, a TCP/IP do libovolné aplikace v C++.

•Multi-Tier Database Development Services (MIDAS) Development Kit, včetně MIDAS 2 pro zjednodušení vývoje, integrace a šíření tenkých klientských distribuovaných databázových aplikací. Další informace o MIDAS 2 jsou k disposici na webovské stránce firmy Inprise http://www.inprise.com/midas.

•Podpora průmyslových standardů včetně databázového serveru Oracle8i firmy Oracle Corporation, knihoven firmy Microsoft - Microsoft Foundation Classes (MFC), Active Template Library (ATL), serverů Microsoft SQL Server 7 a MTS (Microsoft Transaction Server), knihoven firmy Inprise Object Windows Library (OWL) a Visual Component Library (VCL).

•EZ-COM, který zjednodušuje vývoj klienta COM v C++ a jednokrokového vytváření řídicích prvků ActiveX s novou podporou datových vazeb.

 

"Prvotřídní inženýrský tým borland.com navrhl Borland C++Builder 4 tak, že to je největší řešení založené na C++ pro všechny softwarové vývojáře, od jednotlivců programujících doma nebo v garáži až po velké softwarové firmy vytvářející vícevrstvé distribuované aplikace pro podniky," řekl Jeff Barca-Hall, vicepresident borland.com pro výzkum a vývoj.

Časopis InfoWorld právě dokončil recenzi Borland C++Builderu 4 a dal tomuto produktu ve srovnání s konkurencí vysoké známky ve všech ohledech. "Bez ohledu na to, jaké máte jako vývojář používající C++ pracovní návyky, poskytuje Inprise C++ Builder 4 Enterprise pružné volby, nástroje a cesty jak práci rychle přivést k cíli," řekl časopis InfoWorld v recenzi produktu z 1. února 1999. Tuto recenzi najdete na adrese http://www.infoworld.com/cgi-bin/displayTC.pl?/reviews/990201inprisec4.htm.

Řada produktů Borland C++Builder 4

Všechny výše uváděné možnosti nabízí Borland C++Builder 4 Enterprise. Podrobnou tabulku vlastností produktů Borland C++Builder 4 Enterprise a Borland C++Builder 4 Professional najdete na adrese www.borland.com/bcppbuilder nebo www.inprise.cz/cbuild4p.htm.

 

 

O společnosti Inprise Corporation

Inprise Corporation je špičkový dodavatel software a služeb, které zjednoduší složitost vývoje aplikací pro podnikovou třídu, jejich šíření a správu. Dobré jméno společnosti je založeno na mnoha oceněními ověnčené rodině nástrojů pro rychlý vývoj aplikací Borland a na prověřeném škálovatelném middleware. Společnost Inprise integruje tyto nabídky s produkty pro správu aplikací tak, aby zákazníkům poskytla úplné řešení. Zákazníky společnosti Inprise jsou oddělení informačních technologií a nezávislí vývojáři programového vybavení po celém světě. Společnost, která byla založena v roce 1983, má hlavní sídlo ve Scotts Valley v Kalifornii a provozuje svoji činnost po celém světě. Společnost Inprise má více než 900 zaměstnanců po celém světě. Více informací o společnosti Inprise mohou zákazníci získat pomocí služby Inprise Online na adrese http://www.inprise.com.

 

 

www.inprise.cz


Tématické zařazení:

 » Rubriky  » PHP  

 » Rubriky  » Web  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: