Komponenty pro Visual Basic - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Visual Basic

Komponenty pro Visual Basic

21. října 1998, 00.00 | Přehled nejvýznačnejších serverů kde lze nalézt komponenty (nejen) pro Visual Basic. Komentováno.

Component Source

Server obsahující dema komponent pro různé programovací jazyky, většinou se jedná o ActiveX. Na tomto serveru je možné se zaregistrovat a zdarma vám bude zasíláno CD obsahující dema z tohoto serveru. Pro registrované jsou zdarma komponenty COMcache (3 ovládací prvky, pro registrované uživatele Visual Basicu jsou zdarma ještě další komponenty.). Komponenty jsou řazeny podle různých kategorií, výrobce nebo abecedy.

Download.com

Server s odkazy na shareware, freware a demo pro Windows CE/95/98/NT a PalmPilot, na titulní straně odkaz na Development Tools, komponenty od různých tvůrcu různé kvality, některé i freeware, řazeno abecedně podle jména komponenty, u každé komponenty podrobný popis. To samé, ovšem řazeno dle kategorií najdete na http://www.download.com/PC/Activex/ (odpovídá http://www.activex.com/).

SoftSeek.com

Server s odkazy na shareware, freware a demo pro Windows 95/98/NT, obdoba Download.com. Na adrese http://www.softseek.com/Programming/ActiveX/ najdete komponenty od různých tvůrcu různé kvality, některé i freeware, několik kategorií, v kategoriích řazeno abecedně podle jména komponenty, u každé komponenty podrobný popis.

Winfile.com

Server s odkazy na shareware, freware a demo pro Windows CE/95/98/NT. Na adrese http://www.winfiles.com/apps/98/vb-comp.html jsou komponenty (OCX, ActiveX) od různých tvůrcu různé kvality, některé i freeware, řazeno abecedně podle jména komponenty.

Shrnutí

Servery Download.com, Softseek.com poskytují to samé v identickém podání (výběr komponent, popis, odkaz na stažení přímo k výrobci), o něco horší výběr je na Winfile.com (stručnější popis, není řazení do kategorií, méně komponent). Předcházejícímu se zcela odlišuje Component Source. Jde o tvrdě komerční server pro prodej komponent přes Internet (Na druhou stranu, kde vám dají zdarma profesionelně vytvořené komponenty v hodnotě 250 USD?).

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Visual Basic  

 » Rubriky  » Windows  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: