Rubriky - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Rubriky

Jak na MPEG Audio 1 Layer 1, 2, 3 v C++

 

 

 

Speciální menu

18. května 2001, 00.00 | Chcete ve své aplikaci ve Windows vytvořit zajímavé menu s obrázkem a mnoha možnostmi? Ukážeme vám jak na to!

 

 

 

Prostory jmen v C++

17. května 2001, 00.00 | V tomto článku si povíme něco o prostorech jmen (namespace). Prostory jsou prevencí konfliktů jmen (identifikátorů). Podíváme se kde výhodně použít prostory jmen. Vysvětlíme si význam klíčových slov using a namespace.

 

 

 

Výpis seznamu po stránkach

16. května 2001, 00.00 | Jistě to znáte. Chcete vypisovat na svých stránkách nějaké záznamy, ale seznam je delší než by měl být. Řešením je rozdělit záznamy a přidat odkazy na předcházající a další. Jak na to vám ukáže tento článek..

 

 

 

Obecné rady k ochraně softwaru

15. května 2001, 00.00 | Několik základních pravidel kterých byste se měli držet při snaze ochránit svůj software před cracknutím.

 

 

 

Color ComboBox

15. května 2001, 00.00 | Chcete použít pro výběr barvy něco jiného než ColorDialog, třeba ComboBox ? V dnešním článku si ukážeme, jak na to.

 

 

 

Změna rozlišení obrazovky

14. května 2001, 00.00 | Článek ukazuje, jak lze v Delphi zjistit seznam rozlišení obrazovky, dostupných na daném počítači, a přepínat mezi nimi. Vše je vysvětleno na ukázkové aplikaci.

 

 

 

Co to je PHP-GTK?

11. května 2001, 00.00 | Termín PHP jste již zřejmě slyšeli, GTK možná ne. My vám ukážeme, co to vlastně je PHP-GTK. Aneb jak vytvářet grafické rozhraní a přitom používat všechny výhody PHP.

 

 

 

WAPový vtip server

10. května 2001, 00.00 | Popis jednoduché WAPové aplikace pro náhodné zobrazovaní vtipů. Spoluprací s PHP tak získáte zajímavé oživení vašich WAP stránek..

 

 

 

OpenGL - "Jeden způsob nestačí"

9. května 2001, 00.00 | První seznámení s OpenGL a knihovnou Auxiliary Libary. Navrhneme si jednoduchý prográmek pro zobrazení barevné škály a povíme si něco blíže k programování s touto knihovnou.

 

 

 

Strana výpisu

... 44 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: