Rubriky - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Rubriky

Paměťové proudy v C++

7. května 2001, 00.00 | V tomto článku si něco povíme o paměťových datových proudech. Paměťové datové proudy slouží hlavně k formátovaní řetězců v paměti. Práce s nimi je obdobou funkcí sprintf a sscanf z jazyka C.

 

 

 

Ochrana software - Úvod

7. května 2001, 00.00 | První díl seriálu věnovaného ochraně software před crackováním a jinému nechtěnému zásahu do programu. Dnes si nastíníme základní problematiku a řekneme si co a před čím chránit..

 

 

 

Cracker proof

 

 

 

Filtry v dynamickém HTML, druhá část: referenční manuál

4. května 2001, 00.00 | V minulém článku jsme si ukázali práci s filtry v dynamickém HTML. Dnes si představíme jednotlivé filtry s jejich parametry a také si vyzkoušíme, co tyto parametry s filtry dělají.

 

 

 

Redakční Systém IV.

3. května 2001, 00.00 | Po delší odmlce pokračujeme ve tvorbě vlastního redakčního systému v PHP. Dnes dokončíme administraci uživatelů a načneme správu rubrik.

 

 

 

Neformátovaný vstup a výstup v C++

2. května 2001, 00.00 | V tomto článku nejprve předvedu dva slíbené příklady na formátovaný vstup a výstup. Poté se podíváme na metody datových proudů read a write pro práci s bloky dat. Ukážeme si také, jak pracovat s binárními soubory pomocí proudů v C++.

 

 

 

Jak na filtry v dynamickém HTML

30. dubna 2001, 00.00 | Pokud vytváříte WWW stránky, určitě často narážíte na problém, jak stránku zajímavým způsobem oživit a zároveň příliš nezvětšit její velikost. Oba tyto požadavky splňují filtry v dynamickém HTML. My si dnes ukážeme, jak se s tímto mocným prvkem pracuje.

 

 

 

Jednou denně

27. dubna 2001, 00.00 | Další variace na generování často používaných dat. Máte pocit, že je zbytečné pokaždé počítat prvky databáze, případně zjištovat, kdo že má svátek? Nechte tyto údaje vygenerovat prvním návštěvníkem serveru. Zvláště vhodné pro stránky umístěné na freewebu!

 

 

 

Jednoduchá hra Auto

26. dubna 2001, 00.00 | Naprogramujte si jednoduché autíčko v C++ Builderu. Nechce se vám programovat? Stáhněte si hotovou hru!

 

 

 

Učíme se C (24. díl) - Funkce s proměnným počtem parametrů

25. dubna 2001, 00.00 | Definice funkcí s proměnným počtem parametrů, přístup k těmto
parametrům a makra hlavičkového souboru stdarg.h.

 

 

 

Strana výpisu

... 45 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: