PHP - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:PHP

Výpis seznamu po stránkach

16. května 2001, 00.00 | Jistě to znáte. Chcete vypisovat na svých stránkách nějaké záznamy, ale seznam je delší než by měl být. Řešením je rozdělit záznamy a přidat odkazy na předcházající a další. Jak na to vám ukáže tento článek..

 

 

 

Co to je PHP-GTK?

11. května 2001, 00.00 | Termín PHP jste již zřejmě slyšeli, GTK možná ne. My vám ukážeme, co to vlastně je PHP-GTK. Aneb jak vytvářet grafické rozhraní a přitom používat všechny výhody PHP.

 

 

 

WAPový vtip server

10. května 2001, 00.00 | Popis jednoduché WAPové aplikace pro náhodné zobrazovaní vtipů. Spoluprací s PHP tak získáte zajímavé oživení vašich WAP stránek..

 

 

 

Redakční Systém IV.

3. května 2001, 00.00 | Po delší odmlce pokračujeme ve tvorbě vlastního redakčního systému v PHP. Dnes dokončíme administraci uživatelů a načneme správu rubrik.

 

 

 

Jednou denně

27. dubna 2001, 00.00 | Další variace na generování často používaných dat. Máte pocit, že je zbytečné pokaždé počítat prvky databáze, případně zjištovat, kdo že má svátek? Nechte tyto údaje vygenerovat prvním návštěvníkem serveru. Zvláště vhodné pro stránky umístěné na freewebu!

 

 

 

Redakční systém III.

23. dubna 2001, 00.00 | Další pokračování seriálu o Redakčním systému. Tentokrát si vytvoříme skript se seznamem uživatelů a několik nově definovaných funkcí.

 

 

 

Zlatý HTML Editor

20. dubna 2001, 00.00 | Zlaté české ručičky naprogramovaly zlatý HTML editor - Golden HTML Editor. Jaký je a co umí? Je vážně zlatý?

 

 

 

Redakční systém II.

19. dubna 2001, 00.00 | Druhé pokračování seriálu, ve kterém společně vytváříme jednoduchý redakční systém. Dnes si nadefinujeme několik funkcí a vytvoříme úvodní stránku administrační části systému, včetně autorizace uživatelů.

 

 

 

Kontrola vícenásobného přístupu II.

18. dubna 2001, 00.00 | Pokračování článku o kontrole vícenásobého přístupu. Reakce čtenáře na dané téma vyústila v článek v němž přesně dokumentuje svoji metodu kontroly. Jak na to přes UniqID se dozvíte v tomto článku!

 

 

 

Redakční systém I.

17. dubna 2001, 00.00 | Publikujte na svých stránkách články či novinky s použitím jednoduchého redakčního systému. V úvodním díle probereme základní funkce a vytvoříme databázi, kterou bude systém využívat.

 

 

 

Strana výpisu

7

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: