Web - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Web

Generování dat na webu

11. dubna 2001, 00.00 | Předgenerování dat je důležitý prvek při návrhu webu. Významně se urychlí nejen načítání celé stránky, ale i odlehčí zatížení celého serveru.

 

 

 

Maillist v PHP bez použití databáze

4. dubna 2001, 00.00 | Nedávno jsme ukázali postup, jak vytvořit vlastní maillist jenž využívá databázi. Dnes si přiblížíme, jak napsat tento skript bez využití databáze.

 

 

 

Anketní systém v PHP II.

3. dubna 2001, 00.00 | Vylepšení anketního systému o administrační část. Nyní můžete zadávat nové ankety, mazat staré a editovat stávající. Nechte se inspirovat naším článkem a udělejte si svůj anketní systém!

 

 

 

Kontrola vícenásobného přístupu

28. března 2001, 00.00 | Potřebujete zamezit vícenásobnému použití vašeho skriptu, např. vícenásobnému hlasování? Poradíme vám jak na to. Článek obsahuje řadu praktických ukázek a osvědčených postupů!

 

 

 

Vlastní scrollbar pomocí JavaScriptu

27. března 2001, 00.00 | V dnešním článku si ukážeme, jak lze pomocí JavaScriptu vytvořit vlastní scrollbar - ten nám pomůže nahradit jak vnořený rám (IFRAME) v Netscape, tak i na první pohled sterilní scrollbary prohlížeče.

 

 

 

Maillist v PHP

19. března 2001, 00.00 | Dnes si ukážeme jak v PHP vytvořit skript pro rozesílání novinek přihlášeným uživatelům. Chcete posílat annonce na nové články, či přehled počasí? Jednoduchý systém vám to hravě umožní!

 

 

 

Jak na rolující text v textovém políčku

15. března 2001, 00.00 | V dnešním článku si ukážeme další možnost, jak oživit webové stránky - tentokrát pomocí rolujícího textu v textovém políčku.

 

 

 

Formulářové tipy

13. března 2001, 00.00 | Bez formulářů se dnes při tvorbě www stránek bezesporu neobejdete - jde o základní prvek komunikace mezi návštěvníkem a webmasterem. My si v tomto článku ukážeme, jak lze tyto obvykle stereotypní formuláře oživit.

 

 

 

Anketní systém v PHP

6. března 2001, 00.00 | Chcete nechat návštěvníky svých stránek hlasovat na různá témata? Nechte se inspirovat naším článkem a udělejte si svůj anketní systém!

 

 

 

Anketní systém v PHP

 

 

 

Strana výpisu

11

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: