Web - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Web

Dodatečné přidání obrázku

14. ledna 2002, 00.00 | Již devatenáctým dílem pokračujeme v tvorbě vlastního redakčního systému. Dnes si ukážeme, jak může korektor přidat k článku obrázek.

 

 

 

Schvalování článků - II

9. ledna 2002, 00.00 | Pokračujeme v tvorbě vlastního redakčního systému v PHP. Dnes si ukážeme změny při schvalování článků, jako zobrazování obrázků, odstranění časového limitu a správná logika v administraci článků.

 

 

 

Win2Ascii II.

7. ledna 2002, 00.00 | Chcete v PHP jednoduše převést text z kodování Win1250 do Ascii, např. před odesláním emailem nebo jako sms zprávu? Poradíme vám, jak nejefektivněji na to..

 

 

 

Upload - II a logout

4. ledna 2002, 00.00 | Pokračujeme v tvorbě vlastního redakčního systému v PHP. Ukážeme si jak zasílat upozornění emailem a jak vyřešit autorizaci uživatele a jeho odhlášení.

 

 

 

Upload obrázků

20. prosince 2001, 00.00 | Pokračujeme v tvorbě vlastního redakčního systému v PHP. Dnes načneme téma uploadování obrázků ke článkům. Chcete mít vlastní redakční systém? Sledujte náš seriál...

 

 

 

Redakční systém - krátké zprávy a CSS styly

3. prosince 2001, 00.00 | Dnes si ukážeme jak vylepšit stránku CSS styly a také upravíme generování krátkých zpráv. Chcete si napsat jednoduchý redakční systém v PHP? Sledujte náš seriál..

 

 

 

Redakční systém - generování V.

22. listopadu 2001, 00.00 | V dnešním díle seriálu o tvorbě vlastního redakčního systému budeme pokračovat v generování do souborů. Konkrétně se zaměříme na generování dat z diskuzního fora pod článkem.

 

 

 

Javascript z pohledu objektů

21. listopadu 2001, 00.00 | Pokud pracujete s javascriptem, jistě jste narazili problém, že prohlížeč nezná určitou metodu nebo vlastnost. Pak nezbývá než najít referenční manuál javascriptu. Ten vám ale nezaručí, že prohlížeč má implementován daný objekt správně. Co s tím?

 

 

 

Kniha návštěv s pomocí MySQL - 2.díl

13. listopadu 2001, 00.00 | Chcete se naučit programovat v PHP a všechny příklady vám připadají složité? Sledujte náš miniseriál jednoduché aplikace. V dnešním článku si ukážeme jak vypsat data z databáze v omezeném počtu na stránce a jednoduchou anketu, kterou lze z knihy udělat.

 

 

 

Formuláře v Javascriptu

7. listopadu 2001, 00.00 | Pomocí Javascriptu lze velmi efektivně pracovat s formuláři a odlehčit serveru při kontrole dat vložených uživatelem. Dnes se podíváme, jak se pojmenovávají položky, jak provést jednoduchou kontrolu vstupních dat a jaké funkce lze volat nad formulářem.

 

 

 

Strana výpisu

4

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: