Web - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Web

Zdokonalte si svůj web!

5. listopadu 2001, 00.00 | V dnešním článku se podíváme na několik chyb, kterých se dopouštějí tvůrci WWW stránek a také si ukážeme, jak se těchto chyb vyvarovat.

 

 

 

Redakční systém - generování IV

23. října 2001, 00.00 | Dnes si ukážeme co udělat se scriptem levy.php a poopravíme si jednu funkci ve stávajícím redakčním systému.

 

 

 

Kniha citátů - 2.díl

18. října 2001, 00.00 | Dnes uděláme z jednoduchého skriptu propracovaný systém. Vylepšíme index, budeme mazat z DB a opravovat již vytvořené skripty.

 

 

 

Český redakční systém phpRS verze 1.3.0

17. října 2001, 00.00 | Představení českého Open Source projektu redakčního systému, tak jak nám jej zaslal jeden ze čtenářů - zároveň autor celého projektu.

 

 

 

Sedm užitečných tipů k tvorbě WWW stránek

16. října 2001, 00.00 | Dnes se seznámíte se sedmi užitečnými tipy k tvorbě WWW stránek - například Odkaz na počátek právě prohlížené stránky, Používání exotických fontů písma, Podtržení jinou barvou než je barva textu, Otevření nového okna prohlížeče na celou obrazovku..

 

 

 

Okna v Javascriptu

10. října 2001, 00.00 | Pomocí Javascriptu můžete velmi snadno a efektivně pracovat a otvírat nová okna prohlížeče. Tento díl popisuje vše co budete potřebovat vědět.

 

 

 

Redakční systém - generování III.

9. října 2001, 00.00 | V tomto díle seriálu o redakčním systému si ukážeme jak zobrazit vygenerované články. Přidáním této vlastnosti do redakčního systému se můžeme urychlit načítání článků, ale i celkově odlehčit serveru..

 

 

 

Kniha návštěv s pomocí MySQL - 1.díl

2. října 2001, 00.00 | Pokud již delší dobu hledáte návod, jak si vytvořit profesionální knihu návštěv, můžete to zkusit právě pomocí seriálu, který začíná tímto článkem.

 

 

 

Kniha návštěv

 

 

 

DirectAnimation, 5.část: Path

1. října 2001, 00.00 | V dnešním díle seriálu o DirectAnimation si představíme prvek Path, který umožňuje pohybovat libovolným objektem po WWW stránce.

 

 

 

Strana výpisu

5

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: