Web - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Web

Filtry v dynamickém HTML, druhá část: referenční manuál

4. května 2001, 00.00 | V minulém článku jsme si ukázali práci s filtry v dynamickém HTML. Dnes si představíme jednotlivé filtry s jejich parametry a také si vyzkoušíme, co tyto parametry s filtry dělají.

 

 

 

Redakční Systém IV.

3. května 2001, 00.00 | Po delší odmlce pokračujeme ve tvorbě vlastního redakčního systému v PHP. Dnes dokončíme administraci uživatelů a načneme správu rubrik.

 

 

 

Jak na filtry v dynamickém HTML

30. dubna 2001, 00.00 | Pokud vytváříte WWW stránky, určitě často narážíte na problém, jak stránku zajímavým způsobem oživit a zároveň příliš nezvětšit její velikost. Oba tyto požadavky splňují filtry v dynamickém HTML. My si dnes ukážeme, jak se s tímto mocným prvkem pracuje.

 

 

 

Jednou denně

27. dubna 2001, 00.00 | Další variace na generování často používaných dat. Máte pocit, že je zbytečné pokaždé počítat prvky databáze, případně zjištovat, kdo že má svátek? Nechte tyto údaje vygenerovat prvním návštěvníkem serveru. Zvláště vhodné pro stránky umístěné na freewebu!

 

 

 

Redakční systém III.

23. dubna 2001, 00.00 | Další pokračování seriálu o Redakčním systému. Tentokrát si vytvoříme skript se seznamem uživatelů a několik nově definovaných funkcí.

 

 

 

Zlatý HTML Editor

20. dubna 2001, 00.00 | Zlaté české ručičky naprogramovaly zlatý HTML editor - Golden HTML Editor. Jaký je a co umí? Je vážně zlatý?

 

 

 

Redakční systém II.

19. dubna 2001, 00.00 | Druhé pokračování seriálu, ve kterém společně vytváříme jednoduchý redakční systém. Dnes si nadefinujeme několik funkcí a vytvoříme úvodní stránku administrační části systému, včetně autorizace uživatelů.

 

 

 

Kontrola vícenásobného přístupu II.

18. dubna 2001, 00.00 | Pokračování článku o kontrole vícenásobého přístupu. Reakce čtenáře na dané téma vyústila v článek v němž přesně dokumentuje svoji metodu kontroly. Jak na to přes UniqID se dozvíte v tomto článku!

 

 

 

Redakční systém I.

17. dubna 2001, 00.00 | Publikujte na svých stránkách články či novinky s použitím jednoduchého redakčního systému. V úvodním díle probereme základní funkce a vytvoříme databázi, kterou bude systém využívat.

 

 

 

Redakční systém v PHP

 

 

 

Strana výpisu

10

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: