Windows - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Windows

Hra Had v DelphiX III.

28. února 2001, 00.00 | Pokračování seriálu o tvorbě hry Had - tentokrát zobrazení potravy a události klavesnice. Chcete si naprogramovat vlastní hru v DelphiX? Nechte se inspirovat!

 

 

 

Dynamické pole

27. února 2001, 00.00 | Jeden z klasických problémů všech Turbo/Borland Pascalů a starších verzí Delphi je, jak vytvořit pole, jehož velikost se určí až při běhu programu. Jak na to vám ukáže tento článek!

 

 

 

Isometrický engine v DelphiX

26. února 2001, 00.00 | Popis velmi důležité zobrazovací techniky v tvorbě her. Chcete vytvářet prostředí podobná Simcity či civilizaci? Jak na to pomocí DelphiX vám poradí tento článek, včetně ukázkové aplikace!

 

 

 

Komponenta PSetting

14. února 2001, 00.00 | Recenze komponenty pro správu konfiguračních dat aplikace. Samozřejmě komponenta umí i něco navíc.

 

 

 

Hra Had v DelphiX II.

8. února 2001, 00.00 | Pokračování úspěšného seriálu o tvorbě hry inspirované známou hrou z telefonů Nokia.

 

 

 

Hra Had v DelphiX I.

31. ledna 2001, 00.00 | Nový seriál o tvorbě hry pod DelphiX inspirované známou hrou z mobilních telefonů. V prvním díle si připravíme grafiku a základ aplikace. Hru sice společně dokončíme v příštích dílech, ale již nyní si ji můžete stáhnout!

 

 

 

Hra Had

 

 

 

Komponenta DXImageList

10. ledna 2001, 00.00 | Popis velice užitečné komponenty pro Delphi. V předcházejících článcích jste se mohli dočíst o různých tipech pro Delphi používajích právě tuto komponentu..

 

 

 

Simulace sněžení

8. ledna 2001, 00.00 | Není venku sníh? A chcete mít sníh alespoň virtuálně? Praktická ukázka, jak si udělat malou sněhovou vánici v Delphi.

 

 

 

Komponenta AgaloLED pro Delphi

19. prosince 2000, 00.00 | Komponent napodobujících LED diodu bylo již opravdu hodně, proč tedy další ? Důvod je prostý - udělat komponentu co nejrealističtější.

 

 

 

Strana výpisu

15

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: