Tiskové zprávy - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové zprávy

Idoox demonstroval interoperabilitu svých produktů založených na Web Services

25. května 2001, 00.00

Praha, 23. května 2001 - Společnost Idoox, poskytovatel infrastruktury pro Web Services (webovské služby), spolupracuje se společnostmi Microsoft, IBM, Hewlett-Packard a dalšími na vzájemné kompatibilitě svých produktů založených na Web Services. Idoox se v průběhu letošního roku pravidelně zúčastňoval setkání vedoucích inženýrů Web Service platforem. Výsledky společné práce byly demonstrovány na konferenci NetWorld/Interop, která se konala od 6. do 11. května 2001 v americkém Las Vegas.

Přední dodavatelé Web Services platforem vytvořili simulaci virtuálního obchodu, ve které byly použity produkty všech zúčastněných společností. Společně vyvinutá aplikace demonstrovala jeden z největších přínosů architektury Web Services - efektivní integraci produktů založených na rozdílných technologiích a platformách. Každý z účastníků implementoval jak serverovou, tak klientskou aplikaci virtuálního obchodu. K vývoji aplikací byly použity nejrůznější technologie od Java přes JavaScript, Perl, C++ až po ASP. Aplikace umožňovala provést dotaz na cenu zvoleného zboží a zpracovat následnou objednávku. Jednotlivé virtuální obchody byly referencovány vyhledávací službou. Interoperabilita byla testována systémem 'každý s každým' - všechny klientské aplikace byly testovány proti všem serverovým.

"Vzájemná kompatibilita implementací založených na XML protokolu SOAP je nutnou podmínkou úspěchu nové architektury Web Services. Pravidelná setkání vedoucích dodavatelů těchto technologií umožňují udržovat interoperabilitu na vysoké úrovni." řekl Radovan Janeček, technický ředitel společnosti Idoox.

O společnosti Idoox

Idoox (http://www.idoox.cz/) vyvíjí infrastrukturu, která umožňuje vývoj, publikování, vyhledávání a použití webovských služeb. Cílem společnosti Idoox je umožnit podnikům efektivně řídit komunikaci se zákazníky, dodavateli a partnery, a to pomocí standardní architektury webovských služeb. Software a služby, které Idoox nabízí, umožňují společnostem rychle a bezpečně vstoupit do světa webovských služeb. Produkty společnosti Idoox lze snadno integrovat s řešeními třetích stran a zpřístupnit v podobě otevřených, na standardech založených komponent.

Idoox je registrovaná ochranná značka společnosti Idoox. Všechny ostatní ochranné značky nebo registrované ochranné značky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

 

 

 

NuSphere se podílí na vývoji databáze MySQL

21. listopadu 2000, 00.00 | Nová funkce zamykání dat na úrovni řádků podpoří komerční využívání přední open source databáze

 

 

 

Projekt Kylix™ pro vývoj aplikací pro Apache.

14. července 2000, 00.00 | tisková zpráva firmy Inprise/Borland.

 

 

 

Midas server s podporou XML

25. dubna 2000, 00.00 | Inprise/Borland zjednodušuje výměnu dat pro business-to-business pomocí Midas serveru s podporou XML

 

 

 

JBuilder 3.5

20. dubna 2000, 00.00 | Na trh přichází vedoucí nástroj jazyka Java s podporou všech hlavních platforem: Linux, Windows a Solaris..

 

 

 

Strana výpisu

9

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: