C/C++ - Builder.cz - Informacni server o programovani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:C/C++

Učíme se Win API - 14.

8. dubna 2002, 00.00 | V tomto pokračování si ukážeme práci s běžnými ovládacími prvky na dialogu - bude to zejména list-box a combo-box. V té souvislosti si také ukážeme, jak můžeme vytvořit projekt založený na dialogovém okně.

 

 

 

Seminář Borlandu k uvedení C++ Buileru 6 + představení jeho vlastností

5. dubna 2002, 00.00 | Nedávno vyšel nový Borland C++ Bulder 6 a firma Borland k této příležitosti uspořádala technický seminář, kterého jsem měl možnost se zúčastnit.

 

 

 

Vytváření helpu

3. dubna 2002, 00.00 | Dnešní článek bych rád věnovat tématu vytvoření helpu pro vaše aplikace. Mluvím-li o helpu mám na mysli HLP soubory — help, který se poprvé objevil ve Microsoft® Windows® 95.

 

 

 

Nápověda ve Windows

 

 

 

Učíme se Win API - 13.

2. dubna 2002, 00.00 | V tomto pokračování se začneme zabývat prací s běžnými dialogovými prvky. Bude se jednat o edit, check-box, static a button. Naučíme se detekovat akce uživatele na těchto prvcích a reagovat na ně.

 

 

 

OpenGL 9. díl - Bitmap Font

29. března 2002, 00.00 | Další díl seriálu o OpenGL je věnován bitmapovým fontům a navazuje na předešlé díly věnované písmu. Vyzkoušíme si také vytvořit jednoduché menu.

 

 

 

Použití čítače referencí v C++

28. března 2002, 00.00 | Dnes si ukážeme jak použít náš jednoduchý "garbage collector" v C++. Minule jsme pro tyto účely vytvořili šablonu Pointer. Dnes si ukážeme jak ji používat.

 

 

 

Mandelbrotova množina a jak na ní

28. března 2002, 00.00 | Tento nádherný fraktál je velice snadné vytvořit. V SDL stačí napsat jen asi 100 řádek kódu a náš program bude umět i zoomování do libovolného místa, které určíme myší....

 

 

 

Učíme se Win API - 12.

27. března 2002, 00.00 | V tomto pokračování se naučíme vytvářet dialogová okna ve smyslu standardní třídy dialogových oken. Na tyto dialogy se v praxi běžně umísťují prvky jako ty, které jsme v minulém díle vytvářeli přímo na hlavním okně.

 

 

 

Jak vyzrát na efekty 2.díl - Částicové systémy

25. března 2002, 00.00 | V dnešním díle si řekneme, jak naprogramovat částicový systém, kterým můžeme vytvořit např. oheň, stopu za motorem vesmirne lodi a podobně.

 

 

 

Strana výpisu

7 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: